fbpx
Helge pühitsus. Suur ühendatud gongikontsert Tartus
29 november 2023, kolmapäev
Aeg: 19:00 – 20:30
Kestvus: 1 tundi
Helge pühitsus. Suur ühendatud gongikontsert Tartus
Eesti keeles, Vene keeles, English

25-30 eur

Soodustused pensionäridele ja õpilastele

Suur ühendatud gongikontsert

Helge pühitsus

29. novembril kl. 19:00 / Tartu Jaani kirik

Kutsume teid kontserdile, kus 4 gongimeistrit ühendavad oma instrumendid, et täita ajalooline Jaani kirik imeliste kosmiliste helidega selleks, et luua muusikalist silda pimedast hingedekuust helgesse advendiaega.

Teid ootab unikaalne ja sügav kogemus, mis võib aidata lõõgastuda, süveneda meditatiivsesse seisundisse, leida hingelist tervenemist ning tunnetada kehas helide teraapilisi võnkeid. See on ka suurepärane võimalus põgeneda argipäeva rutiinist ning nautida muusika ja helide ilu.

GONG on üks vanimaid muusikariistu, mida kasutatakse mõttetegevuse ja taju avardamiseks. Gongimeditatsiooni ajal ajutöö aeglustub, tekivad alfa ja teeta lained. Me saame ühendust meie alateadvusega, kust tuleb meile info sümbolite kujul. Sellise muudetud teadvuse seisundi unikaalsus seisneb selles, et lülituvad sisse sisemised enesetervendamise protsessid ja rakud saavad uueneda. Meie keha taastub ja nooreneb ise. Samas tulevad uued ideed ja mittestandartsed loomingulised lahendused.

Lisaks gongidele kõlavad ka teised haruldased instrumendid, mis häälestavad harmoonilisele seisundile: lamedad kellad, helikausid, etnilised flöödid, tuulekellad, ookeani trummid

Heliruumi loovad ja hoiavad:

  • LIlia Märtmaa ja Denis Vinogradov - Tervendavate helide keskuse rajajad, muusikud-multiinstrumentalistid, heliterpeudid.
  • Helina Raidma on Seto juurtega heliruumide looja, kelle esiema on samuti olnud läbi helide tervendaja. Oma teadmisi ja tunnetust on ta lihvinud erinevate Eesti ja välismaa õpetajate juures. Välja tooks ühed esimesed tervendavate helide tutvustajad Kaushaya Vishenkamatrioska ja Ananda
  • Anne Toots Звукотерапевт, работает с гонгами и кристальными чашами как на медитативных концертах, так и в индивидуальной терапии в сочетании с классическим массажем.

Kontsert toimub 29. novembril kl 19:00, kestab 1,5 tundi ilma vaheajata. Uksed avatud al. 18:30 Aadress: Tartu Jaani kirik, Jaani 5

Aadress: Tartu Jaani kirik, Jaani 5

PILETID saab osta Fientast

https://fienta.com/et/helge-puhitsus-suur-uhendatud-gongikontsert

või kohapeal enne kontserti

  • 25 eur - eelmüügipilet
  • 30 eur - pilet kontserdi päeval
  • 15 eur - pensionärid ja tudengid
  • 10 eur - koolilapsed

INFO: tel 559 30 551 / info@helid.ee

Jaga
MILLAL
29/11/2023
kolmapäev
K
19:00 - 20:30
KUS
Tartu Jaani kirik
Jaani 5, Tartu
HIND

25-30 eur

Soodustused pensionäridele ja õpilastele

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian