fbpx

Meist

Rohkem kui 15 aastat tagasi proovisime meie,  Denis ja Lilia läbi viia esimest ühist helimeditatsiooni. Meie käsutuses olid paar  Tiibeti kausso, kellukesed ja didgeribon (plastmassist didgeridoo sugulane). Sel esimesel korral ei osanud me isegi ette kujutada, kuhu Heli Teekond meid viib. 

Nüüd on meie kollektsioonis 7 gongi, lamedad kellad, palju Tiibeti ja kristallkausse, erinevaid etnilisi flööte, trumme ja palju muid heliteraapiainstrumente ja elektroonikaseadmeid, oma stuudio ja palju austajaid.

Oleme õppinud maailmatuntud heliteraapia meistrite juures ning viimastel aastatel oleme hakanud ise õpetama heliteraapiat ja hääletööd. Oleme korraldanud üle 1000 ürituse, sealhulgas helirännakuid, meditatsioone, retriite. laagreid aga ka suuri kontserte, millest võttis osa üle 600 inimest.

Oleme õnnelikud, et teeme seda, mida armastame ja ikka ei väsi üllatamast, kuidas heli suudab lühikese ajaga lõdvestuda, inimeste seisundit harmoniseerida ja heaolu parandada. Meid inspireerib see, kuidas meie kliendid ning õpilased avanevad ning hakkavad mängima gonge ja teisi pille, lubavad oma häälel kõlada ja viivad ise individuaalseansse ja esinevad üritustel.

Helide teekonnast on saanud meie missioon ning areneme ja kasvame koos oma klientide, õpilaste ja kolleegidega. 

Kutsume Sind ka sellele hämmastavale helirännakule kaasa minema.

Meie Helide stuudios võib kuulata haruldaste pillide kõla kõikjalt maailmast: planetaar- ja sümfoonilisi gonge, tiibeti ja kristallhelikausse, etnilissi flööte, didžeridud, handpanne, lamedaid kellasi. Saad lõõgastuda, leevendada pingeid, vabaneda stressist ja laadida end laadida energia ja harmooniaga. 

Asume Tallinnas, Eestis ja enamasti üritused toimuvad aadressil Pärnu mnt 69. Esineme ka mujal Eestis ja välismaal

Ürituste kava võib vaadata siit EVENTS

e-mail: info@helid.ee

Lilia Märtmaa

Mob / WhatsApp +372 559 30 551,
e-mail: lilia@helid.ee

Denis Vinogradov

Mob / WhatsApp +372 5628 5229,
e-mail: denis@helid.ee

Jaga
etEstonian