fbpx
Pööripäeva Gongi Rituaal⎢Kakaoring Denisi sünnipäeva puhul
22 märts 2024, reede
Aeg: 19:00 – 22:00
Kestvus: 3 tundi
Pööripäeva Gongi Rituaal⎢Kakaoring Denisi sünnipäeva puhul
Выступление, Концерт, Медитация, Регулярное мероприятие
Teismelised - Vanurid
Eesti keeles, Vene keeles

40€

Вы получите детали оплаты после регистрации
Pööripäeva Gongi Rituaal⎢Kakaoring Denisi sünnipäeva puhul 
Kallid sõbrad, kutsume teid erilisele kontserdile - helimeditatsioonile, mis on pühendatud kevadisele pööripäevale. Me alustame seda õhtut meditatsiooni-rituaaliga gongide koridoris, kus te saate lahti lasta vanast ja ebavajalikust ning häälestuda oma elu uuele perioodile.
Jätkame ringi tseremoniaalse kakaoga DALILELO, mis avab südame ja ühendab Kõrgema Minaga. Ning Lõpus saate lõõgastuda ning integreerida kogemust gongi helides.
🔮KEVADISEL PÖÖRIPÄEVAL algab astronoomiline Kevad. See on päev, mil kogu Maal on päev ja öö sama pikad ehk mõlemad kestavad 12 tundi. Aastatuhandete vältel on pööripäevad omanud olulist tähendust meie esivanematele, kes elasid harmoonias emakese Maaga, alludes looduse tsüklitele. Meie gongiõhtu ja rituaal on pühendatud Kevadele ja Elujõu äratamisele. Me kutsume Sind teha koos meiga rituaali, kus saad manifisteerida oma taotlusi ja püstitada eesmärke, helid muudkui aitavad ja võimendavad seda. Häälestame uue energia lainele meditatsioonis. planetaarsed gongi loovad maagilist atmosfääri ja nendega harmooniliselt kõlavad Tiibeti helikausid, etnilised instrumendid ja pühendumuslik laulmine saadavad Sind helirännakule, kus kõis muutub võimalikuks. 🎶 Gongide ja muude muusikainstrumentide meeliülendavad helid viivad sügavasse lõdvestumise seisundisse, kus käivituvad organismi enesetervendamise protsessid
Tekib muudetud teadvuse seisund, kus tekivad imelised kujutlused, taipamised ja mittetavapärased lahendused sügavamast mõistmise tasandist.
Keha ja meeled saavad kauaoodatud puhkust, stressi ja ärevuse tase taandub
Lisaks tekib muutunud teadvusseisund, kus ilmnevad eredad kujutlused, äratundmised ja ebatavalised vastused küsimustele.
Meditatiivses seisundis me saame ise ümberprogrammeerida ennast, vabaneda negatiivsetest mustritest ja häälestuda positiivsetele muutustele
Juhendajad:
Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov; nende kasutada on gongid, etnilised flöödid, keelpillid, kristallhelikausid, tiibeti helikausid, kurgu- ja ülemhelilaul.
Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.
Iga kogemus helis viibimisest on ainulaadne, iga kord on see uus rännak Universumi sügavustesse, enda sügavustesse.
Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palume võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis leiame midagi kohapeal.
Osalejate arv on piiratud.
🔑 👉BRONEERI KOHAD ONLINE
või tel 559 30 551, info@helid.ee
_________________________________________
🎟 PILETID: 40
Tasuda saab kohapeal sularahas või ettemaks EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele
(sisesta osaleja nimi ja ürituse kuupäev)
Kestvus 2,5-3 tundi
Uksed avatud al. 18:30
ℹ️ INFO:
📞 559 30 551 / 5628 5229,
📭 info@helid.ee
Jaga
MILLAL
22/03/2024
reede
R
19:00 - 22:00
KUS
Koit Stuudio
Pärnu mnt 69, 1 trepikoda kesklinna poolt

3 Korrus, Koit tantsustuudio saalis
Fonolukk 20

Maja ees on trammipeatus, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäeviti al. 19:00 tasuta

https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49

Jaga
HIND

40€

Вы получите детали оплаты после регистрации

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian