fbpx
Helge pühitsus. Suur ühendatud gongikontsert Viljandis
26 detsember 2023, teisipäev
Aeg: 18:00 – 19:30
Kestvus: 1 tundi
#gongid
Vaimsus
#heliteraapia
#helirännak
#heliteraapia
#tervendamine
#muusika
Helge pühitsus. Suur ühendatud gongikontsert Viljandis
Kontsert, meditatsioon
#gongid
Vaimsus
#heliteraapia
#helirännak
#heliteraapia
#tervendamine
#muusika
Eesti keeles, Vene keeles, English

15-30 eur

Suur ühendatud gongikontsert
💎Helge pühitsus💎
26. detsembril kl. 18:00 / Viljandi Jaani kirik

🔔Kutsume teid jõulukontserdile, kus 4 gongimeistrit ühendavad oma instrumendid, et täita ajalooline Jaani kirik imeliste kosmiliste helidega.
🎶Teid ootab unikaalne ja sügav kogemus, mis võib aidata lõõgastuda, süveneda meditatiivsesse seisundisse, leida hingelist tervenemist ning tunnetada kehas helide teraapilisi võnkeid. See on ka suurepärane võimalus põgeneda argipäeva rutiinist ning nautida muusika ja helide ilu.
GONG on üks vanimaid muusikariistu, mida kasutatakse mõttetegevuse ja taju avardamiseks. Gongimeditatsiooni ajal ajutöö aeglustub, tekivad alfa ja teeta lained. Me saame ühendust meie alateadvusega, kust tuleb meile info sümbolite kujul. Sellise muudetud teadvuse seisundi unikaalsus seisneb selles, et lülituvad sisse sisemised enesetervendamise protsessid ja rakud saavad uueneda. Meie keha taastub ja nooreneb ise. Samas tulevad uued ideed ja mittestandartsed loomingulised lahendused.
Lisaks gongidele kõlavad ka teised haruldased instrumendid, mis häälestavad harmoonilisele seisundile: lamedad kellad, helikausid, etnilised flöödid, tuulekellad, ookeani trummid
Heliruumi loovad ja hoiavad:
💜 LIlia Märtmaa ja Denis Vinogradov - Tervendavate helide keskuse rajajad Tallinnas, muusikud-multiinstrumentalistid, heliterapeudid.
💜 Helina Raidma - on Seto juurtega heliruumide looja, kelle esiema on samuti olnud läbi helide tervendaja. Oma teadmisi ja tunnetust on ta lihvinud erinevate Eesti ja välismaa õpetajate juures. Välja tooks ühed esimesed tervendavate helide tutvustajad Kaushaya Vishenkamatrioska ja Ananda
💜 Anne Toots - Heliterapeut nii gongide ja helikristallkausside kontsertitel kui ka erialases töös. Ühendades massaaži ja/ või meditatiivse tervendamise koos heliteraapiaga.
või kohapeal enne kontserti
25 eur - eelmüügipilet
30 eur - pilet kontserdi päeval
15 eur - pensionärid ja tudengid
10 eur - koolilapsed
Kontsert toimub 26, detsembril, kestab 1,5 tundi ilma vaheajata. Uksed avatud al. 17:30
📍 Aadress; Viljandi Jaani kirik, Pikk 6
INFO:
📞559 30 551
📭 info@helid.ee
helid.ee
Jaga
MILLAL
26/12/2023
teisipäev
T
18:00 - 19:30
KUS
Viljandi Jaani kirik
Pikk 6, Viljanid
HIND

15-30 eur

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian