fbpx
Tartus! Tähesaju gongiõhtu
23 august 2023, kolmapäev
Aeg: 19:00 – 21:00
Kestvus: 2 tundi
#gongid
#heliteraapia
#helirännak
#heliteraapia
#muusika
#helikausid
Tartus! Tähesaju gongiõhtu
Kontsert, meditatsioon
#gongid
#heliteraapia
#helirännak
#heliteraapia
#muusika
#helikausid
Eesti keeles, Vene keeles, English

25 eur

Kui uskuda maagiasse, siis nüüd tasub oma soovid valmis panna, sest käes on langevate tähtede aeg. Kui aga vaadata asja teaduslikumast küljest, siis tähesadu on nähtav ajal, kui Maa läbib Swifti-Tuttle'i komeedi orbiidi. Seal on Perseuse tähtkujust meteoorisadu, mida kutsutakse Perseiidide tähesakuks. Tunnis võib langeda kuni 100 tähte.
Kutsun Sind gongiõhtule – helimeditatsioonile, rännakule Sinu siseuniversumi sügavustesse planeetaarsete gongide müstiliste helide saatel.

GONG on üks vanimaid muusikariistu, mida kasutatakse mõttetegevuse ja taju avardamiseks. Gongimeditatsiooni ajal ajutöö aeglustub, tekivad alfa ja teeta lained. Me saame ühendust meie alateadvusega, kust tuleb meile info sümbolite kujul.Sellise muudetud teadvuse seisundi unikaalsus seisneb selles, et lülituvad sisse sisemised enesetervendamise ja rakude uuenemise protsessid. Meie keha taastub ja nooreneb ise. Samas tulevad uued ideed ja mittestandartsed loomingulised lahendused. Lisaks meeldiva imeilusa meditatiivse muusika kuulamise elamusele, saab tunnetada gongide ja helikausside helivibratsioonid terves kehas ja näha hämmastavaid kujutlusi. Gongiseansi võimalikud mõjud:

 • vabanemine stressist ja pingetest
 • tekivad meeleselgus, kergus ja uuenemise tunne;
 • kogetakse süvalõdvestumist ning ja kroonilise väsimuse taandumist;
 • meelerahu taastub ja süveneb;
 • harmoniseerida energiakeha
 • taastada kergus, mõtte selgus ja uuenemistunne
 • parandada loovust
GONG on üks iidsemaid instrumente, mida kasutatakse avardunud teadvuseseisundi saavutamiseks. Gong-meditatsiooni ajal aeglustub ajutegevus alfa- ja teetalaineteni, kus saame otse oma alateadvusest infot piltide ja sümbolite kujul vastu võtta. See seisund on ainulaadne ka selle poolest, et aktiveeruvad keha iseregulatsiooni ja rakkude taastumise protsessid. Meie keha muutub tervemaks ja nooreneb.
Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.
_____________________________________
Juhendaja; Lilia Märtmaa
 • gongimeister, muusik, laulja ja ülemhelide häälija;
 • Heli- ja muusikaterpeut. Lõpetas Eesti Muusikaakadeemia muusikateraapiate erialal;
 • sertifitseeritud helimassaaži terapeut;
 • Tervendavate helide keskuse kaaslooja.
 • Ürituste korraldaja (kontserdid, seminarid, laagrid, retriidid)

__________________________

Soovitame muusikat kuulate lesides, siis saad paremini lõdvestuda ja sukelduda helidesse. Selleks võta kaasa lamamisalus ja pleed ! Kohapeal on mõned tagavara matid ka olemas. Riietu mugavalt, et oleks hea ja soe lesida põrandal mattide peal.
__________________________
Uksed avanevad 30 min enne algust
INFO: tel 559 30 551, info@helid.ee
Jaga
MILLAL
23/08/2023
kolmapäev
K
19:00 - 21:00
KUS
Devi reikistuudio
Pikk 12b, Tartu

Sissepääs hoovist

 

Jaga
HIND

25 eur

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian