fbpx
Helisev õnnistus. Orel ja gongid
22 veebruar 2024, neljapäev
Aeg: 19:00 – 12:00
Kestvus: -7 tundi
Vaimsus
#helirännak
#heliteraapia
#muusika
Helisev õnnistus. Orel ja gongid
Kontsert, meditatsioon
Vaimsus
#helirännak
#heliteraapia
#muusika
Eesti keeles, Vene keeles, English

15-30 eur

Helisev õnnistus. Orel ja gongid

22. veebruaril / 19:00 / Tallinna Jaani kirik

Kutsume teid Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontserdile.

4 gongimeistrit ühendavad oma instrumendid Jaani kirikus, et esitada koos oreliga kosmiline sümfoonia. See on muusika, mis sünnib hetkes, improvisatsiooni vabas voolus. 

Teid ootab unikaalne ja sügav kogemus pühas helis, mis pakub võimalust lõõgastuda, endasse vaadata, hingeliselt terveneda ning tunnetada kehas helide teraapilisi võnkeid. See on ka suurepärane võimalus põgeneda argipäeva rutiinist ning nautida muusika ja helide ilu.

GONG on üks vanimaid muusikariistu, mida kasutatakse mõttetegevuse ja taju avardamiseks. Gongimeditatsiooni ajal ajutöö aeglustub, tekivad alfa ja teeta lained. Me saame ühendust meie alateadvusega, kust tuleb meile info sümbolite kujul. Sellise muudetud teadvuse seisundi unikaalsus seisneb selles, et lülituvad sisse sisemised enesetervendamise protsessid ja rakud saavad uueneda. Meie keha taastub ja nooreneb ise. Samas tulevad uued ideed ja mittestandartsed loomingulised lahendused.

Lisaks gongidele ja orelile kõlavad ka teised haruldased instrumendid, mis häälestavad harmoonilisele seisundile: lamedad kellad, helikausid, etnilised flöödid, tuulekellad, ookeani trummid

Heliruumi loovad ja hoiavad:

  • Tiia Tenno Tallinna Jaani kiriku organist al. 1996.a.
  • LIlia Märtmaa ja Denis Vinogradov - Tervendavate helide keskuse rajajad, muusikud-multiinstrumentalistid, heliterpeudid.
  • Helina Raidma on Seto juurtega heliruumide looja, kelle esiema on samuti olnud läbi helide tervendaja. Oma teadmisi ja tunnetust on ta lihvinud erinevate Eesti ja välismaa õpetajate juures. Välja tooks ühed esimesed tervendavate helide tutvustajad Kaushaya Vishenkamatrioska ja Ananda
  • Anne Toots Звукотерапевт, работает с гонгами и кристальными чашами как на медитативных концертах, так и в индивидуальной терапии в сочетании с классическим массажем.

Kontsert toimub 22. veebruarill kl 19:00, kestab 1,5 tundi ilma vaheajata

Aadress: Tallinna Jaani kirik, Vabaduse väljak 1

PILETID saab osta Fientast

https://fienta.com/et/helisev-onnistus-orel-ja-gongid

 või kohapeal enne kontserti

  • 25 eur - eelmüügipilet
  • 30 eur - pilet kontserdi päeval
  • 15 eur - pensionärid ja tudengid
  • 10 eur - koolilapsed

INFO: tel 559 30 551 / 5628 52269  info@helid.ee

Jaga
MILLAL
22/02/2024
neljapäev
N
19:00 - 12:00
KUS
Jaani kirik
Vabaduse väljak 1
HIND

15-30 eur

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian