fbpx
Helimeditatsioon
11 november 2023, laupäev
Aeg: 19:00 – 21:00
Kestvus: 2 tundi
HELIRÄNNAK "Portaal II" koos Daniil Korolevi ja Denis Vinogradoviga.
Teismelised - Vanurid
Eesti keeles, Vene keeles

35

🖖 Kutsutame teid helimeditatsioonile, mida viivad läbi kaks helimagi - Daniil Korolev ja Denis Vinogradov, selles erilises päevas. See on suurepärane võimalus helides tugevdada iseennast, võimendada oma taotlusi, soovida soove, leida vastuseid oma küsimustele või lahendada olukordi. Kosmos ise soosib seda.
🔮 Numeroloogias peetakse arvu 11 pühaks. See ühendab endas loovuse, tundlikkuse ja suurenenud intuitsiooni energiat. Kaks üksikut ühikut, mis on kõrvuti, sümboliseerivad portaalide avanemist maailmade vahel, just selles müstilises "pimedas" novembri perioodis. Veel kaks ühikut peegelduval kuupäeval 11.11 võimendavad selle portaali toimet, avades meile enneolematud võimalused ja "salajased toad" inspiratsiooni ja intuitsiooni vahel.
💠 See meditatsioon saab olema eriline ka seetõttu, et koos saavad kokku professionaalsed muusikud ja kõri- ning ülemhelidelauljad. Nad valdavad suurepäraselt mitut stiili. Daniil kingib mitte ainult oma võimsa hääle, vaid mängib ta improvisatsiooni Bansuuril. Ja muidugi kõlavad erinevad keelpillid, ksülofonid, handpan'id, Deniselt õhuliste kosmiliste helimaismaastikega rikastatud süntesaatorite arpežhod.
👳‍♂️ Daniil Korolev on muusik, laulja ja vokaaltreener, kes on spetsialiseerunud hääle arengule. Ta on ka osaleja "Hääl-8" Venemaa saates. Tema muusika sünnib vaimsetest otsingutest, sügavatest eksperimentidest ja sisemistest kogemustest.
Daniil meeldib julgelt segada erinevaid etnilisi esitusstiile, sealhulgas vene rahvalaule, India mantrasid, tuva kurgulaulu ja flöödimängu. Reisides Indias ja tehes koostööd erinevate muusikutega, leiab ta oma unikaalse heli.
Daniili loovus on puhas muusikaspekter, peen aisting ja eneseteadvus. See haruldane sulatus moodustab tema äratuntava stiili aluse, mis suudab täita ruumi, ühendada ja innustada inimesi.
See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.
💰💰Maksumus
— 35 €
Tasuda saab kohapeal sularahas. Osalejate arv on piiratud, palume eelnevalt registreerida.
☝️ INFO:
📞 56 28 52 29
📭 info@helid.ee
📍 Aadress:
Tao Keskus, Rotermanni 2
Jaga
MILLAL
11/11/2023
laupäev
L
19:00 - 21:00
KUS
Tao Keskus
Rotermanni 2
HIND

35

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian