fbpx
Pööripäeva gongirituaal
21 juuni 2024, reede
Aeg: 19:00 – 21:00
Kestvus: 2 tundi
#tervendamine
#muusika
Pööripäeva gongirituaal
Kontsert, Meditatsioon, Regulaarne üritus
#tervendamine
#muusika
Eesti keeles, Vene keeles, English

30€

K 21. juunil kl. 19:00
Pööripäeva gongiõhtu ja rituaal
Kontsert ja helimeditatsioon

Kallid sõbrad, kutsume teid erilisele kontserdile - helimeditatsioonile, mis on pühendatud suvisele pööripäevale. Me alustame seda õhtut meditatsiooni-rituaaliga gongide koridoris, kus te saate lahti lasta vanast ja ebavajalikust ning häälestuda oma elu uuele perioodile.

SUVINE PÖÖRIPÄEV on astronoomilise suve algus – kõige pikem päev aastas, kui päike saavutab kõige kõrgema positsiooni. Sel aastal see on 20. juunil.

Aastatuhandete vältel on see päev, nagu ka talvine pööripäev, omanud olulist tähendust meie esivanematele, kes elasid harmoonias emakese Maaga, alludes looduse tsüklitele.
See on võimas aeg, mis aitab kasvatada elujõudu ja parandada tervist, avada loomingu ja külluse väravad ja tuua ellu armastuse soojust.

Planetaarsed gongid loovad maagilist atmosfääri ja nendega harmooniliselt kõlavad Tiibeti helikausid, etnilised instrumendid ja pühendumuslik laulmine saadavad Sind helirännakule, kus kõik muutub võimalikuks

  • Tekib muudetud teadvuse seisund, kus tekivad imelised kujutlused, taipamised ja mittetavapärased lahendused sügavamast mõistmise tasandist.
  • Keha ja meeled saavad kauaoodatud puhkust, stressi ja ärevuse tase taandub
  • Lisaks tekib muutunud teadvusseisund, kus ilmnevad eredad kujutlused, äratundmised ja ebatavalised vastused küsimustele.
  • Meditatiivses seisundis me saame ise ümberprogrammeerida ennast, vabaneda negatiivsetest mustritest ja häälestuda positiivsetele muutustele

🎶 Häälestame uue energia lainele meditatsioonis. planetaarsed gongi loovad maagilist atmosfääri ja nendega harmooniliselt kõlavad Tiibeti helikausid, etnilised instrumendid ja pühendumuslik laulmine saadavad Sind helirännakule, kus kõis muutub võimalikuks.
Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.

Juhendajad:

Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov; nende kasutada on gongid, etnilised flöödid, keelpillid, kristallhelikausid, tiibeti helikausid, kurgu- ja ülemhelilaul.
Iga kogemus helis viibimisest on ainulaadne, iga kord on see uus rännak Universumi sügavustesse, enda sügavustesse.

Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palume võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis leiame midagi kohapeal.

👉BRONEERIGE KOHAD ONLINE 

📞 559 30 551 📭 info@helid.ee

PILETID:
30 eur
PILETID 30€ , tasumine kohapeal sularahas või ettemaks pangaarvele Helidelab MTÜ EE407700771010430339

📅 Sündmus algab 21. juunil kl. 19:00,kestab 2 tundi,
Uksed avatud al. 18:30

📍 Aadress:
Pärnu mnt 69, 1 trepikoda Kesklinnast T1, 3. korrusel Koit tantsustuudio saalis,
fonolukk 20

Kaart https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49
Maja ees on trammipeatus, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäeviti al. 19:00 tasuta
📞 INFO: tel. 559 30 551, info@helid.ee

Jaga
MILLAL
21/06/2024
reede
R
19:00 - 21:00
KUS
Koit tantsukool
Pärnu mnt 69, Tallinn
HIND

30€

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian