fbpx
Pööripäeva gongiÖÖ
22 juuni 2023, neljapäev
Aeg: 22:00
#gongid
#heliteraapia
#helirännak
#heliteraapia
#tervendamine
#muusika
Pööripäeva gongiÖÖ
#gongid
#heliteraapia
#helirännak
#heliteraapia
#tervendamine
#muusika
Täiskavanud - Vanurid
Eesti keeles, Vene keeles

50 €

N 22. juunil kl. 22:00
Pööripäeva gongiÖÖ
Kontsert ja helimeditatsioon, mis kestab terve öö
Meie Helide SPA kutsub sind ühele kõige ebatavalisemale kontserdile, mida oled kunagi oma elus kűlastanud. Kontsert, mis kestab kogu öö ja mille jooksul on lubatud magusalt magada.
See on aasta kõige lühem öö.
Gongide öö on eriline sűndmus meie stuudios, mis koondab oma katuse alla neid, kes janunevad kogeda midagi täiesti uut, neid kes soovivad unustamatut kogemust, uusi tajusid, head puhkust ja sügavat lõõgastumist. See on särav teekond oma sisekosmose avarustes, mis on saadetud spetsiaalsetele planeetide sagedustele häälestatud gongide helidest. Sul on võimalik saavutada väga sügavat lõõgastuminist, puhata, laadida ennast harmooniliste helivibratsioonidega ja sinu unenäod muutuvad elavateks ja meeldejäävateks.
☀ SUVINE PÖÖRIPÄEV on astronoomilise suve algus – kõige pikem päev aastas, kui päike saavutab kõige kõrgema positsiooni. Aastatuhandete vältel on see päev, nagu ka talvine pööripäev, omanud olulist tähendust meie esivanematele, kes elasid harmoonias emakese Maaga, alludes looduse tsüklitele.
Aastatuhandete vältel on see päev, nagu ka talvine pööripäev, omanud olulist tähendust meie esivanematele, kes elasid harmoonias emakese Maaga, alludes looduse tsüklitele.
Me kutsume Sind teha koos meiga rituaali, kus saad manifisteerida oma taotlusi ja püstitada eesmärke, helid muudkui aitavad ja võimendavad seda..
Tekib muudetud teadvuse seisund, kus tekivad imelised kujutlused, taipamised ja mittetavapärased lahendused sügavamast mõistmise tasandist.
Keha ja meeled saavad kauaoodatud puhkust, stressi ja ärevuse tase taandub
Lisaks tekib muutunud teadvusseisund, kus ilmnevad eredad kujutlused, äratundmised ja ebatavalised vastused küsimustele.
Meditatiivses seisundis me saame ise ümberprogrammeerida ennast, vabaneda negatiivsetest mustritest ja häälestuda positiivsetele muutustele
Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.
_________________________________________
Juhendajad:
Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov; nende kasutada on gongid, etnilised flöödid, keelpillid, kristallhelikausid, tiibeti helikausid, kurgu- ja ülemhelilaul.
Programmis
☀ 🌟 22:00 Gongi suplus – kontsert, kus kõlavad ka lamedad kellad, helikausid, etnilised flöödid jt pillid
☀ 🌟 00:00 Gongiöö, kus gongid mängivad kosmilise hällilaulu.
☀ 07:00 Ärkamine, hingamine ja võimlemine, hommikusöök
_________________________________________
PILETID: 50- eur
Tasuda saab kohapeal sularahas või ettemaks EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele
(sisesta osaleja nimi ja ürituse kuupäev)
Jaga
MILLAL
22/06/2023
neljapäev
N
22:00
KUS
Tantsustuudio Koit
Pärnu mnt 69, Tallinn, Estonia

Pärnu mnt 69, 1 trepikoda Kesklinnast T1, 3. korrusel Koit tantsustuudio saalis,
fonolukk 20

kaart https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49

Maja ees on trammipeatus, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäeviti al. 19:00 tasuta

Jaga
HIND

50 €

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian