Täiskuu Gongiõhtu GRUPP TÄIS!

L 31. oktoobril kl. 19:00
🎶 Täiskuu gongiõhtu

GRUPP TÄIS!

🌝 31. oktoobril toimub sinine kuu, see pole seotud värviga, seda nimetatakse siis, kui ühe kuu jooksul toimub 2 täiskuud. Arvatakse, et sellistel päevadel on kuu mõju eriti tugevalt tunda.

See täiskuu sattub kokku ka Halloweeni ja keldi püha Samhainiga (Samhain, vaimude öö, surnute öö, väravaöö). See on üks tähtsamaid keldi pühale, mis tähistab valge poolaasta lõppu ja pimeda aja algust.. Sel ajal on kõik maailmad tasakaalus ja üksteisele võrdselt avatud.

🎃 Halloween on palju hilisem traditsioon, mis on juba seotud kristliku perioodiga, nimi ise on Šotimaa lühend ingliskeelsest All-Hallows-Even’ist (kõigi pühakute päeva õhtu / eelõhtul).

Ka Eestis peetakse seda aega eriliseks, saabub esivanemate austamise aeg, novembrit nimetatakse Hingedekuuks. Aeg, mil on parem aeglustada, peatuda ja vaadata enda sisse, hoolitseda oma hinge eest.

Paljudele inimestele see on raske aeg, nad muutuvad emotsionaalselt tundlikumaks ja haavatavamaks. Kuid Kuu energiat saame kasutada enda huvides.

🎶 Sind ootab energiaid tasakaalustav helimeditatsioon. Peale seda saad lõõgastuda gongide ja helikausside helides. See on võrreldamatu nauding, helivibratsiooni tunne kogu kehas, erksad visuaalsed pildid ja ka võimalus parandada oma heaolu, käivitada keha eneseregulatsiooni ja rakkude taastumise protsesse.

See on praktika, milleks on võimeline iga inimene. Teil ei ole vaja “osata” mediteerida, tuleb lihtsalt heita pikali ja lasta endal viibida Helis ilma eelarvamuste ja hinnanguteta, olles valmis võtma vastu seda kogemust, mis võib saabuda.

NB! Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palun võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis leiame midagi kohapeal.

JUHATAVAD:

🌸 LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV – muusikud, multiinstrumentalistid, heliterapeudid, Tervendavate helide keskuse loojad ja juhid ning Jonathan Goldmani rahvusvahelise helitervendajate assotsiatsiooni liikmed.

Iga helis viibimise kogemus on ainulaadne, igakord on see uus retk sisekosmosesse. Retk, mille ajal muutub kõik võimalikuks ning ajavool kaotab oma tähtsuse…See on praktika, milleks on võimeline iga inimene. Teil ei ole vaja “osata” mediteerida, tuleb lihtsalt heita pikali ja lasta endal viibida Helis ilma eelarvamuste ja hinnanguteta, olles valmis võtma vastu seda kogemust, mis võib saabuda.

NB! Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palun võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis  leiame midagi kohapeal.

PILETID: 18 eur Tasuda saab kohapeal sularahas

või ettemaks EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele
____________________________________

‼ osalejate arv on piiratud. Palume eelneval registreerida ja kindlasti jää koju külmetuse tunnustega.

✔ REGISTREERU ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 559 30 551, e-mail: info@helid.ee

———————————————–

AADRESS:
Pärnu mnt 69, 1 trepikoda Kesklinnast T1, fonolukk 20,  3. korrusel Koit tantsustuudio saalis.

Maja ees on trammipeatus “Vineeri”, tramm nr 3 ja 4, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäeviti al. 19:00 tasuta
Kaart: https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49R 6. juunil kl. 19:30

NB! Üritus kestab 1,5-2 tundi, usked avatud 30 min enne üritust

INFO:
tel 559 30 551, e-mail: info@helid.ee
www.helid.ee

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga