TÄISKUU GONGIÕHTU

TÄISKUU GONGIÕHTU

GRUPP TÄIS!

L 24. juulil Pärnu. mnt 69 / 19:00

Seekord tuleb eriline Täiskuu kontsert, sest meie külas on Nuann, kes  saadab teid helirännakule põhjalaulude ja traditsiooniliste saami joikidega müstiliste gongide taustal.

Kuu tähendab astroloogias naiselikkust, ilu, harmooniat, tarkust, vaikust, andestust ja rõõmu.

Kuu kontrollib vett, maailmaookeani ja kehavedelike liikumist. See annab kehale ja vaimule paindlikkust, voos liikumise seisundi.

Täiskuu ajal on Kuu mõju maksimaalne, paljude jaoks on see emotsionaalselt ja füüsiliselt keeruline aeg. Helimeditatsioon võimaldab teil neid energiaid tasakaalustada ja suunata oma taotlustele..

Suurendame kuu väge, kasutades kuu-sagedusele häälestatud gongi ning sellega harmooniliselt kõlavaid Tiibeti helikausse, pühendumuslikku laulmist ja muid instrumente.

Osaleda saavad nii naised kui ka mehed, sesst igas inimeses on olemas nii nais- kui ka meesenergiad ning harmoonilises isiksuses on tema ainuomane energiakombinatsioon tüünes tasakaalus. Erinevate elutoimingute sujumiseks vajame igapäevaselt kord nais-, kord meesenergiat ja seega on energiatasakaalude säilitamine vajalik juba igaühe parema elukvaliteedi seisukohalt.

Lisaks isiklikule naisväele on täiskuurituaalidel ka küllust ja heaolu suurendav toime.

Esinevad:

NUANN (ANNA DOTSENKO) – Külalisena astub sel kontserdil üles ingelliku häälega Nuann, kes on belkanto (it. k „bel canto” ehk „ilus laul”) virtuoos. Selle muusikastiili ja laulmisviisi eripäraks on ülimalt meloodiline laulvus, kergus ja väljenduslikkus. Nuann elab praegu Lapimaal, kus tegeleb muusika salvestmise ja Saami laulude uurimisega.

🌸 Lilia Märtmaa muusik- multiinstrumentalist, muusika- ja heliterapeut, Tervendavate helide keskuse kaaslooja

Iga helis viibimise kogemus on ainulaadne, igakord on see uus retk sisekosmosesse. Retk, mille ajal muutub kõik võimalikuks ning ajavool kaotab oma tähtsuse…See on praktika, milleks on võimeline iga inimene. Teil ei ole vaja “osata” mediteerida, tuleb lihtsalt heita pikali ja lasta endal viibida Helis ilma eelarvamuste ja hinnanguteta, olles valmis võtma vastu seda kogemust, mis võib saabuda.

NB! Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palun võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis  leiame midagi kohapeal.

PILETID: 20 eur Tasuda saab kohapeal sularahas

või ettemaks EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele
____________________________________

‼ osalejate arv on piiratud. Palume eelneval registreerida ja kindlasti jää koju külmetuse tunnustega.

✔ REGISTREERU ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 559 30 551, e-mail: info@helid.ee

———————————————–

AADRESS:
Pärnu mnt 69, 1 trepikoda Kesklinnast T1, fonolukk 20,  3. korrusel Koit tantsustuudio saalis.

Maja ees on trammipeatus “Vineeri”, tramm nr 3 ja 4, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäeviti al. 19:00 tasuta
Kaart: https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49R
N 24. juunil  kl. 19:00

NB! Üritus kestab 1,5-2 tundi, usked avatud 30 min enne üritust

INFO:
tel 559 30 551, e-mail: info@helid.ee
www.helid.ee