Kooskuulamine + Helimeditatsioon + Puerhi teetseremoonia (City Yoga Stuudios)

When:
6. nov. 2020 @ 19:45 – 22:00
2020-11-06T19:45:00+02:00
2020-11-06T22:00:00+02:00
Where:
City Yoga Studio
Niine 11
Cost:
25
HääHeli ja Tervendavad Helid kutsuvad kõiki muusikasõpru ühisele muusikakuulamisele väga erilises heliruumis, mis ühendab mõttekaaslasi ja muidugi ka toredaid ning huvitavaid inimesi.
Ühine kuulamine toimub lamamismeditatsiooni vormis mitmes etapis:
☀️Teetseremoonia Pu-Erhiga Chado teepoe omanikult Steve Kokkerilt.
☀️ Gongisessioon meditatsiooni sisenemiseks ja muusika sügavamaks tajumiseks. Heliterapeut, gongimeister, DJ Deniss Vinogradov.
☀️ Jónsi (Sigur Rós) & Alex Sommersi muusika meditatiivne kooskuulamine (vinüülplaadilt).
🎧 Usume siiralt, et muusika ühine kuulamine võib inimesi lähendada tänu sellele, et asutakse ühises heliväljas, kus kõik kohalviibijad on häälestatud samadele vibratsioonidele. Samuti usume, et eriline muusika võib anda olulisi taipamisi ja teadvustamisi, avaldades ühtlasi ka tervendavat mõju südamele ja hingele.
📻 Peame helikvaliteeti väga oluliseks ja seetõttu pakume Kooskuulamise üritustel kõigile melomaanidele ja hea heli hindajatele võimalust kuulata muusikat vinüülplaatidelt, kasutades kvaliteetset lambitehnikat, mis annab sügava, ümbritseva heli, mis on tavapärase kodutehnikaga kättesaamatu. Pärast muusikakuulamist jagame oma kogemusi mõttekaaslastega.
Esimeseks ühiseks kuulamiseks valisime me liialdamata geniaalse, väga peene ilu ja sügavusega heliteose:
Riceboy Sleeps on geniaalne plaat, mille lindistasid Jónsi (Jón Tor Birgisson) – Sigur Rós juhtivlaulja ja Alex Somers grupist Parachutes. Aastal 2019 elas nende album Riceboy sleeps läbi taassünni. Kõik partituurid kohandati live-esinemiseks koos Worldess Music Orchestra sümfooniaorkestri ja kooriga, kellega Jónsi ja Alex tegid maailmaturnee.
🔊 Kuulame:
* * * * * * * * * * * * * * * * * *
Me kutsume kõiki kaasmõtlejaid kokku tulema, et ühendada oma südamed ühises muusikalevis. Armastame siiralt Jónsi muusikat, kes on täiesti maagiline helilooja ning kelle looming omab võluväge, mis saadab kuulaja võlumaailma ja täidab armastusega ja ühtsustundega kogu ümbritseva suhtes.
🧉Teemeister Steve Kokker serveerib teed mis aitab meis stimuleerida meditatiivset seisundit ja integreerida ennast kuulamisprotsessi – vanadest teepuudest metsikult või poolmetsikult kasvavatest puudest kogutud, laagerdunud, unikaalselt fermenteeritud Pu-Erh Hiinast, Yunan provintsist. Aeglane, teadvustatud teetseremoonia aitab teravdada aistinguid ja häälestada kehad peenematele energiatele.
Me loodame, et muusika kooskuulamine kujuneb heaks traditsiooniks. Tulge, saab olema hea!
City Yoga Stuudios on kohapeal olemas matid.
Palume võtta kaasa isiklik pleed ja soovi korral matt.
☝️ Kohtade arv piiratud, kuni 40 inimest.
Vajalik eelregistreerimine:👇
info@helid.ee
👉Küllusepanus 25€ 🙏
Tasumine kohapeal sularahas.
City Yoga Stuudio: cityyoga.ee
* * *

Hää Heli missioon on avada kõikidele uut ja head muusikamaailmas! Liituge Hää Heli grupiga FBs: