Calendar

juuni
21
E
Pööripäeva gongiõhtu
juuni 21 @ 19:00 – 21:00

E 21. juunil kl. 19:00

Pööripäeva gongiõhtu


🎶 Hea sõber!  Pakume Sulle erilist muusikalist elamust, mis on pühendatud suvisele pööripäevale.

SUVINE PÖÖRIPÄEV on astronoomilise suve algus – kõige pikem päev aastas, kui päike saavutab kõige kõrgema positsiooni. Aastatuhandete vältel on see päev, nagu ka talvine pööripäev, omanud olulist tähendust meie esivanematele, kes elasid harmoonias emakese Maaga, alludes looduse tsüklitele.

See on võimas aeg, mis aitab kasvatada elujõudu ja parandada tervist, avada loomingu ja külluse väravad ja tuua ellu armastuse soojust. Me kutsume Sind teha koos meiga rituaali, kus saad manifisteerida oma taotlusi ja püstitada eesmärke, helid muudkui aitavad ja võimendavad seda..

🎶 Häälestame uue energia lainele meditatsioonis.  planetaarsed gongi loovad maagilist atmosfääri ja nendega  harmooniliselt kõlavad Tiibeti helikausid, etnilised instrumendid ja  pühendumuslik laulmine saadavad Sind helirännakule, kus kõis muutub võimalikuks.

🌟 Gongide ja muude muusikainstrumentide meeliülendavad helid viivad sügavasse lõdvestumise seisundisse, kus käivituvad organismi enesetervendamise protsessid
🌟 Keha ja meeled saavad kauaoodatud puhkust, stressi ja ärevuse tase taandub
🌟 Tekib muudetud teadvuse seisund, kus tekivad imelised kujutlused, taipamised ja mittetavapärased lahendused sügavamast mõistmise tasandist
🌟 Meditatiivses seisundis me saame ise ümberprogrammeerida ennast, vabaneda negatiivsetest mustritest ja häälestuda positiivsetele muutustele

Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.

_______________________________________________

Juhendajad: 

Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov; nende kasutada on gongid, etnilised flöödid, keelpillid, kristallhelikausid, tiibeti helikausid, kurgu- ja ülemhelilaul.

Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palun võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis anna teada, leiame midagi kohapeal.

NB!  Osalejate arv on piiratud.

BRONEERI KOHAD ONLINE : http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 559 30 551, info@helid.ee/
_______________________________________________

PILETID:
20- eur

Piletid saab osta kohapeal sularaha eest või ettemaksuga EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele

_______________________________________________

Ootame Sind esmaspäeval 21. juunil kl. 19:00

Üritus kestab 1,5-2 tundi ilma vaheajata, uksed avatakse kl. 19:30

AADRESS  Pärnu mnt 69, 1 trepikoda Kesklinnast (T1), 3. korrusel Koit tantsustuudio saalis, fonolukk 20.

Maja ees on trammipeatus, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäeviti al. 19:00 tasuta
Kaart: https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49

INFO: tel. 559 30 551, info@helid.ee