fbpx
Ретрит
4 oktoober 2024, reede
Aeg: 15:00 – 23:59
Kestvus: 8 tundi
#Himaalaja kausid
#gongid
#hingamine
#heliteraapia
#helirännak
#heliteraapia
#tervendamine
#kakao tseremooniad
#muusika
#helikausid
#tantsud-liikumine
#kehateraapia
#tiibeti kausid
Retriit "Helide vägi"
Aktiivsed meditatsioonid, liikumine, retriit, töötuba, kontsert, meditatsioon
#Himaalaja kausid
#gongid
#hingamine
#heliteraapia
#helirännak
#heliteraapia
#tervendamine
#kakao tseremooniad
#muusika
#helikausid
#tantsud-liikumine
#kehateraapia
#tiibeti kausid

☀Retriit "Helide vägi"☀

4-6. oktoobril 2024 Algallika retriidi keskuses
Põnev ja tervendav nädalavahetus!

Hea sõber!
Sukeldu helide, rütmide ja vibratsioonide maailma hubases Algallika keskuses, mis asub maalilisel Matsalu rahvuspargi mererannal. Siin, kaugel sebimisest ja linnakärast, kutsume Sind helide ja helipraktikate abil uurima iseennast, aga ka puhkama töösaginast, täituma harmooniast, tugevdama tervist, taastuma, vabanema stressist ja veetma aega heas seltskonnas.
Uuendatud laiendatud retriidi programm on suunatud selleks, et laadida end positiivsusega terveks 2024. aastaks ja lõõgastuda maksimaalselt.
Sind ootab täielik kümblemine helipraktikates. Kolme päeva jooksul me “maitseme” helisid, heliseme, liigume, hingame ja ujume helides.
Praktikad on suunatud energia laadimisele ja loomingulise potentsiaali vabastamisele.
——————————————
🌼 Programmis
Aktiivne osa
* Äge trummiring Raunolt
Sufi keerutamine
*Ekstaatiline tants
- Kakaotseremoonia ehtse tseremoniaalse kakaoga Lõuna-Ameerikast
* Helijoooga, hääle vabastamise praktikad
Hingamisharjutused
Lõõgastav osa
* Lamamiskontsert - gongisuplus
Gongiöö
* Meie kirsike tordis - Helimassaaž Tiibeti kaussidega vees
* loomingulised töötoad ja metafoorsed kaardid
Kuum saun ja soe suhtlemine 🙂
Osaleda saavad nii naised, kui mehed igas vanuses, spetsiaalset ettevalmistust ja muusikaliseid oskusi pole vaja

——————————————

🔔    TRUMMU-RÜTMIRING Rauno trummi-rütmiringid on holistilised. See seob keha, mõistuse ja vaimu. Korrastab alateadvust ja lubab vabastada blokeeringuid. Loob uued ühendused ja tehnikad, et energia saaks liikuda. Sisemise lapsega kontakti hoidmine.

🔔 GONG on üks iidsemaid instrumente, mida kasutatakse avardunud teadvuseseisundi saavutamiseks. Gong-meditatsiooni ajal aeglustub ajutegevus alfa- ja teetalaineteni, kus saame otse oma alateadvusest infot piltide ja sümbolite kujul vastu võtta. See seisund on ainulaadne ka selle poolest, et aktiveeruvad keha iseregulatsiooni ja rakkude taastumise protsessid. Meie keha muutub tervemaks ja nooreneb.
🔔 Gongiöö on võimas helipraktika, kus gongid mängivad kogu öö.
Une ajal on meie keha täielikult lõdvestunud, mis võimaldab helivibratsioonil sügavamalt töötada. See on nagu 10 gongiteraapia seansi korraga!
🔔 Helimassaaž Tiibeti kaussidega vees – annab kaalutuse ja lendamise tunde aga samas viib tagasi emaüsa rahusse ja turvalisusesse. Praktika ajal on keha vees, mille temperatuur on 36 kraadi. Basseinis asetsevad Tiibeti helikausid loovad helivibratsioonidest kupli mida vesi võimendab.
🔔 Ekstaatiline tants on spetsiaalselt valitud DJ-sett, mis aitab vabastada oma keha, lasta lahti mõtetest ja alistuda liikumisvoolule.
🔔 Häälejooga
Hingamis- ja hääleharjutused, mille eesmärk on häälekeskuse avamine ja vabastamine. Sanskriti keeles tähendab jooga rändamist, ühendust allikaga. Helijooga taastab sügava ühenduse teie enda loomingulise minaga. See on praktika, mis aitab saavutada harmoonilist keha- ja hingeseisundit omaenda hääle kaudu ning muuta hääl helisevaks, sügavaks ja kuuldavaks, eemaldades lihaspinged ja psühholoogilised blokeeringud.
🔔 Sufi keerutamine
Kui keerutaв õigesti, siis kogu sinu energia on allpool, ülakeha on kosmilise energia liikumiseks bsns. Seetõttu saab sufi keerlemise olemust väljendada valemiga: seisame kindlalt maas, avame südame, laseme ülevalt sisse kosmose energiat. Sellest tuleb ka energia tase suurenemine ja absoluutse rahu seisund pärast meditatsiooni. Enne keerutamist me teeme spetsiaalseid ettevalmistavaid harjutusi, kõik saavad sellega hakkama!

kakaotseremoonia
🔔Põlisameeriklaste hõimud pidasid kakaod "jumalate toiduks" ja kasutasid seda peaaegu kõigis pühades rituaalides. Kakao aitas paremini suhelda ja lõi hubase õhkkonna. Kakao teradele omistati mitmesuguseid maagilisi omadusi ja puu ise oli jumalik sümbol. Kaasaegsed uuringud tõestavad, et kakaol on tervendavad omadused. See sisaldab antioksüdante.Selle koostises olevad polüfenoolid mõjutavad ajuvereringet ja stimuleerivad ajutegevust. Kakaos sisalduv anandamiid osaleb antidepressandi endorfiini tootmises, parandades meeleolu.

——————————————
🌼 Juhendajad:
Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov – juba 15 aastat tegelevad heliteraapiaga, Tervendavate keskuse rajajad Tallinnas, gongimeistrid, multiinstrumendalistid ja ürituste korraldajad. Denis on lisaks DJ ja Lilia – muusikaterapeut..

RAUNO VAHER on trummar/muusik/loodusnähtus. Rütmidega kokkupuude sai alguse ema kõhust. Trumme on mänginud alates 13-aastaselt. Bändides nii eestis kui ka välismaal on mänginud üle 10ne aasta. Hetkel aktiivne muusik/tervendaja/ruumihoidja.

——————————————
🌼 Osalustasu: 350 eur
Soodusregistreerimine 320 eur 31. augustini
Koha broneerimiseks on vaja teha osalise ettemaksu 50 eur / osaleja pangaarvele EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ ,ülejäänud summa saab tasuda kohapeal sularahas.
559 30 551, 5628 5229 info@helid.ee
Hinna sees:
➡ Osalemine kõigis praktikatikas
➡ Majutus mugavates ruumides (2 ööd)
➡ maitsev rikkalik taimetoit (õhtusöök reedel, hommikusöök, lõuna ja õhtusöök laupäeval , hommikusöök ja lõuna pühapäeval)
Kohale võib tulla reedel 4. oktoobril al kl. 15:00 majutus, kl. 16:00 algavad praktikad, ärasõit 6. oktoobril ca. 17:00
⛺️ Koht
Retriit toimub hubases Algallika keskuses, mis asub looduskaunis kohas Pärnumaal www.algallika.ee
Kohaletuleku juhend:
Kõige mugavam on tulla autoga, 140 km Tallinnast. Palun anna teada kui vajad transportu või Sul on vabu kohti autos, siis saame infot jagada.
———————————————
Kaasas
Mugav riietus, mis lubab liikumist
Liigume ja tantsime paljajalu, sokides või kergetes vahetusjalatsites
Vahetusjalatsid majas liikumiseks
Matt ja tekk helimeditatsioonideks. Kohapeal on tagavara matid-pleedid ka olemas.
Sauna asjad, ujumisriided basseini praktikaks
Pudel vett ilma mullita. mida saab kohapeal täita
Märkmik, pastakas,
värvipliiatsid ja vildikad , neid võtame ka üldkasutuseks
Jaga
MILLAL
04/10/2024
reede
R
15:00 - 23:59
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian