fbpx
Helide tempel Nuanniga
21 juuli 2023, reede
Aeg: 19:00 – 21:00
Kestvus: 2 tundi
#gongid
#gongid tallinnas
#helirännak
#heliteraapia
#muusika
Helide tempel Nuanniga
Kontsert, meditatsioon
#gongid
#gongid tallinnas
#helirännak
#heliteraapia
#muusika
Teismelised - Vanurid
Eesti keeles, Vene keeles

30 €

Helide tempel Nuanniga

Meditatiivne kontsert
Vaimulike laulude ilu ja võlu koos heliteraapiliste pillidega.

21. Juulil muutub meie Helide ruum helitempliks. Meie külaline on Anna Dotsenko, kellel on ingellik koloratuursopran. Ta esitab iidseid vaimseid laule, mis tervendavad ja teevad hingele pai, müstiliste gongide saatel.

Gongide ja hellikausside elusad helid aitavad käivitada sisemise enesetervendusprotsessi, heliharmooniad loovad ja süvendavad emotsionaalset tasakaalu ja heaolu. Erksad visuaalsed pildid tulevad otse alateadvusest.

⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐

NUANN (ANNA DOTSENKO) - Külalisena astub sel kontserdil üles ingelliku häälega Nuann, kes on belkanto (it. k „bel canto” ehk „ilus laul”) virtuoos. Selle muusikastiili ja laulmisviisi eripäraks on ülimalt meloodiline laulvus, kergus ja väljenduslikkus. Nuann elab praegu Lapimaal, kus tegeleb muusika salvestmise ja Saami laulude uurimisega. Ta esitab müstiliste gongide saatel iidseid vaimulikke laule, mis tervendavad ja teevad hingele pai.

LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV - Tervendavate helide keskuse rajajad, muusikud-multiinstrumentalistid, heliterpeudid.

💵 PILETID:

30 eur, Piletid saab osta kohapeal sularaha eest või tasudes ettemaksu EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele (märkige osaleja nimi ja ürituse kuupäev),
(sisesta osaleja nimi ja ürituse kuupäev)

⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐

See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.

Soovitame muusikat kuulate lesides, siis saad paremini lõdvestuda ja sukelduda helidesse. Selleks võta kaasa lamamisalus ja pleed ! Kohapeal on mõned tagavara matid ka olemas. Riietu mugavalt, et oleks hea ja soe lesida põrandal mattide peal.
Riietu mugavalt ja soovitavalt võta kaasa pudel vett ilma gaasita
Palume broneerida kohad online:

Jaga
MILLAL
21/07/2023
reede
R
19:00 - 21:00
KUS
Tantsustuudio Koit
Pärnu mnt 69, Tallinn, Estonia

1 trepikoda Kesklinnast T1, 3. korrusel Koit tantsustuudio saalis, fololukk 20

kaart https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49

Maja ees on trammipeatus Vineeri, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäevade al. 19:00 ja laupäeval al 15:00 tasuta

Jaga
HIND

30 €

Jaga
Sündmusi kajastamist toetab plugin Zeya4Events
etEstonian