Tartus! Helide tempel Nuanniga

⋘ ⋄ HELIDE TEMPEL NUANNIGA ⋄⋙
L 22. oktoobril kl. 20:00 / Tartu Jaani kirik
Vaimulike laulude ilu ja võlu koos heliteraapiliste pillidega.
Kutsume Sind müstiliste helide kontserdile, kus kõlavad arhhailised gongid, helikausid, etnilised flöödid ja Nuanni ingelik hääl.
22. oktoobril muutub Tartu Jaani kiriku ruum helitempliks. Meie külaline on Anna Dotsenko, kellel on ingelik koloratuursopran. Ta esitab iidseid vaimseid laule, mis tervendavad ja teevad hingele pai, müstiliste gongide saatel.
Gongide ja hellikausside elusad helid aitavad käivitada sisemise enesetervendusprotsessi, heliharmooniad loovad ja süvendavad emotsionaalset tasakaalu ja heaolu. Erksad visuaalsed pildid tulevad otse alateadvusest.
⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐
💜 NUANN (ANNA DOTSENKO) – Külalisena astub sel kontserdil üles ingelliku häälega Nuann, kes on belkanto (it. k „bel canto” ehk „ilus laul”) virtuoos. Selle muusikastiili ja laulmisviisi eripäraks on ülimalt meloodiline laulvus, kergus ja väljenduslikkus. Nuann elab praegu Lapimaal, kus tegeleb muusika salvestmise ja Saami laulude uurimisega.
Ta esitab müstiliste gongide saatel iidseid vaimulikke laule, mis tervendavad ja teevad hingele pai.
💜 LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV – Tervendavate helide keskuse rajajad Tallinnas, muusikud-multiinstrumentalistid, heliterpeudid. Gongid, tiibeti ja kristallhelikausid, etnilised flöödid.
25.- eur / Eelmüük
15.- eur eelmüük pensionäridele ja õpilastele
30.- / Kontserdi päeval kohapeal sularaha eest.
⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐
INFO: helid.ee tel. 559 30 551 / 5628 5229, e-mail: info@helid.ee
Kontsert algab kl. 20:00, kestab 1,5 tundi ilma vaheajata. Uksed avatud al. 19:30
⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐⤐
⛪ AADRESS:
Jaani kirik, Tartu, Jaani 5