Südametarkuse tööriistad ja noorkuu taotlused koos helidega

When:
10. okt. 2018 @ 19:00 – 22:00
2018-10-10T19:00:00+03:00
2018-10-10T22:00:00+03:00
Where:
Tervendavad Helid
Cost:
20/30

Südametarkuse tööriistad ja noorkuu taotlused koos helidega

Erisündmus: praktiline töötuba, mis ühendab teaduse, spirituaalsuse ja helid. Töötoa viib läbi HeartMath Instituudi endine teadlane Dana Tomasino Hawailt! Helidega toetab gongimeister Denis Vinogradov.

– Saa teada, milline osakaal on südamel teadlikkuses ja intuitsioonis läbi teadusliku vaatenurga
– Õpi selgeks lihtne tehnika, millega saab oma südame sagedust tõsta
– Näe reaalajas, spetsiaalse HeartMath biotagasiside tehnoloogia abil, kuidas su südamesagedus muutub reaalajas kui aktiveerida endas armastuse ja tänutunnet
– Osale spetsiaalses südameringis, et võimendada oma noorkuu taotlusi – tunne grupi ühise tasakaalustatud südamevälja transformatiivset väge, kui me külvame seemneid läbi taotluste isiklikuks ja planetaarseks hüvanguks
– Seejärel lõdvestu tervendavates gongi, kristallkausside ja teiste kõrgsageduslike helide sagedustes (u. 1 tund)

OLED VÄGA OODATUD SELLELE ERILISELE JA MAAGILISELE ÕHTULE!

AEG: 10.10.2018 kell 19.00-22.00
KOHT: Tervendavad Helid, Uus tn. 19, Tallinn
TASAKAALUPANUS: 30 eurot (20 eurot neile kes on osalenud Dana töötoas)
INFO JA REGISTREERIMINE: sinuolemus@gmail.com või +372 56564707

Töötuba on inglise keeles eestikeelse tõlkega.

Meie südame energia on meie kõige võimsam sisemine ressurss. Südame magnetväli on 5000 korda tugevam kui aju magnetväli ning mis pidevalt ümbritseb kõiki meie rakke, ulatudes kuni 10m kauguseni meie ümber kõikides suundades! Lisaks sellele, et südame energia mõjutab sügavalt meie enda füüsilist, mentaalset ja emotsionaalset keha, avaldab ta mõju ka teistele inimestele, loomadele,olukordadele ja sündmustele nii lokaalselt kui mittelokaalselt.

Enamus inimeste jaoks jääb südame energia kättesaamatuks ressursiks, kuna enamasti meile pole õpetatud, kuidas efektiivselt keskenduda sellele ja kasutada seda energiat. See töötuba õpetab lihtsaid praktikaid, kuidas me same teadlikult hakata südameenergiat kasutama, et kasu tuua nii endi kui teiste eludesse, aga ka tervele planeedile.

Luba Danal olla sulle teejuhiks sinu imelisel teekonnal su enda südamesse! Ole avatud südame maagiale!

KURSUSE LÄBIVIIJA: Dana Tomasino on tulnud Eestisse Havailt. Ta on töötanud HeartMath Instituudis Californias teadlasena 12 aastat ning avaldanud mitmeid teaduslikke väljaandeid positiivsete emotsioonide psühhofüsioloogiast, südame ja aju omavahelisest suhtlusest, südamevälja energeetilisest suhtlusest ja südame rollist intuitsiooni ja taotluste kasutamisel. Praegu reisides ümber maailma ja praktiseerides seda iseseisvalt, Dana jätkab teaduse ja spirituaalsuse integreerimist enda töös, pöörates põhitähelepanu südame intelligentsuse ja armastuse osatähtsusele isiklikus ja planetaarses evolutsioonis. Ta pakub regulaarselt teaduslikke presentatsioone, praktilisi töötubasid ja südame teemadel kogunemisi.

Fb: https://www.facebook.com/events/338792406875973/