Pööripäeva gongiõhtu ja rituaal

R 24. märtsil kl. 18:30

Pööripäeva gongiõhtu ja rituaal


🎶 Hea sõber!  Pakume Sulle erilist muusikalist elamust, mis on pühendatud kevadisele pööripäevale.

🌸 KEVADISEL PÖÖRIPÄEVAL algab astronoomiline Kevad. See on päev, mil kogu Maal on päev ja öö sama pikad ehk mõlemad kestavad 12 tundi. Aastatuhandete vältel on pööripäevad omanud olulist tähendust meie esivanematele, kes elasid harmoonias emakese Maaga, alludes looduse tsüklitele. Meie gongiõhtu ja rituaal on pühendatud Kevadele ja Elujõu äratamisele.

Me kutsume Sind teha koos meiga rituaali, kus saad manifisteerida oma taotlusi ja püstitada eesmärke, helid muudkui aitavad ja võimendavad seda.

🎶 Häälestame uue energia lainele meditatsioonis.  planetaarsed gongi loovad maagilist atmosfääri ja nendega  harmooniliselt kõlavad Tiibeti helikausid, etnilised instrumendid ja  pühendumuslik laulmine saadavad Sind helirännakule, kus kõis muutub võimalikuks.

🌟 Gongide ja muude muusikainstrumentide meeliülendavad helid viivad sügavasse lõdvestumise seisundisse, kus käivituvad organismi enesetervendamise protsessid
🌟 Keha ja meeled saavad kauaoodatud puhkust, stressi ja ärevuse tase taandub
🌟 Tekib muudetud teadvuse seisund, kus tekivad imelised kujutlused, taipamised ja mittetavapärased lahendused sügavamast mõistmise tasandist
🌟 Meditatiivses seisundis me saame ise ümberprogrammeerida ennast, vabaneda negatiivsetest mustritest ja häälestuda positiivsetele muutustele

Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.

_______________________________________________

Juhendajad: 

Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov; nende kasutada on gongid, etnilised flöödid, keelpillid, kristallhelikausid, tiibeti helikausid, kurgu- ja ülemhelilaul.

Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palume võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis  leiame midagi kohapeal.

NB!  Osalejate arv on piiratud.

BRONEERI KOHAD ONLINE : http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 559 30 551 / 5628 5229, info@helid.ee/
_______________________________________________

PILETID:
30- eur

Piletid saab osta kohapeal sularaha eest või ettemaksuga EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele

_______________________________________________

Ootame Sind reedel 24. märtsil kl. 18:30

Üritus kestab 2-2,5 tundi ilma vaheajata, uksed avatakse kl. 18:00

AADRESS  Pärnu mnt 69, 1 trepikoda Kesklinnast (T1), 3. korrusel Koit tantsustuudio saalis, fonolukk 20.

Maja ees on trammipeatus, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäeviti al. 19:00 tasuta
Kaart: https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49

INFO: tel. 559 30 551 / 5628 5229, info@helid.ee