Helirännak Kosmiline Harmoonia Kaamos

Kutsume teid 15. jaanuaril Tervendavate Helide keskusesse (Uus 19, Tallinn), kell 19.00 helirännakule. Oled oodatud ka siis, kui varem ei ole sellisel üritusel osalenud, aga sisemine soov oleks. Kuula oma sisemist mina.

Kosmilise harmoonia/Kaamose radadele. Helimaastik, mida iseloomustavad pikad vaikuse noodid, ürgsed trummid ja madalad gongi helid. Viivad teid, kui rändajaid, pikale reisile ürghelide ookeani. Kohta, kus on virmalised, tähistaevas ja talvine pimedus. Seal leiab hing kosutust ning puhkab end välja.

Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga. Kus erinevate sageduste vaheline resonants põimub omavahel kokku luues näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.

Teile esinevad Artjom ja Simo Merkaba Soundhealingust. Kelle ülesanne on hoida ruumi läbi helide. Kõlab matemaatiline, tervendav muusika, mille vibratsioon ja resonants on kehas olevate rakkudega harmoonias. Selline muusika tervendab vaimu ning viib kuulaja sügavatesse eneseavastusretkedesse. Luues ilu inimhinges ning aidates kuulajal näha maailma läbi puhaste silmade. Helirännaku eesmärk on tuua inimesi lähemale iseendale. Luues muusikalise ruumi, kus külastajad saavad kogeda tõelist ühtepõimumist oma algolemusega.

Artjom, soovib helidega viia teid hinges peituvatesse sügavustesse ja äratada üles sisemine laps, kes teab kõiki vastuseid ja oskab olla siin elus sama mänguline nagu mänguväljakul. Ta on muusikaga tegelenud 9 aastat, kuid muusikaline suund tegi teistsuguse pöörde selle aasta alguses.

Simo loob muusikalist ruumi läbi laulude, ülemhelide ja gongide. Mänginud muusikat üle 10 aasta ning tegelenud heliteraapiaga viimased 4 aastat. Teda inspireerivad sufide pöörlevad tantsud, ookeani kohin ja kaunis põhjamaa joig.

NB! Võimalusel võtke kaasa oma lamamisalus ja tekk.

Asukoht: Tervendavate Helide keskus, Uus 19, Tallinn
Aeg: 15. jaanuar, kell 19.00-21.00

Energiavahetus on 15€ (sõbraga tulles 10€) ja kuna kohtade arv on piiratud palume registreerida end e-postil või kirjutage meile facebooki:

merkabasoundhealing@gmail.com

https://merkabasoundhealing.com