GRUPP TÄIS! Helide tempel Nuanniga

GRUPP TÄIS!

L 16. oktoobril kl. 20:00 / Pärnu mnt 69

Helide tempel Nuanniga

Vaimulike laulude ilu ja võlu koos heliteraapiliste pillidega.

Kutsume Sind müstiliste helide kontserdile, kus kõlavad arhhailised gongid, helikausid, etnilised flöödid ja Nuanni ingelik hääl.

10. juulil muutub meie stuudio ruum helitempliks. Meie külaline on Anna Dotsenko, kellel on ingellik koloratuursopran. Ta esitab iidseid vaimseid laule, mis tervendavad ja teevad hingele pai, müstiliste gongide saatel.

Gongide ja hellikausside elusad helid aitavad käivitada sisemise enesetervendusprotsessi,  heliharmooniad loovad ja süvendavad emotsionaalset tasakaalu ja heaolu.  Erksad visuaalsed pildid tulevad otse alateadvusest.

NUANN (ANNA DOTSENKO) – Külalisena astub sel kontserdil üles ingelliku häälega Nuann, kes on belkanto (it. k „bel canto” ehk „ilus laul”) virtuoos. Selle muusikastiili ja laulmisviisi eripäraks on ülimalt meloodiline laulvus, kergus ja väljenduslikkus. Nuann elab praegu Lapimaal, kus tegeleb muusika salvestmise ja Saami  laulude uurimisega. Sel kontserdil te saate kuulata Nuanni uue albumi lugusid.

LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV – Tervendavate helide keskuse rajajad, muusikud-multiinstrumentalistid, heliterpeudid. Gongid, tiibeti ja kristallhelikausid, etnilised flöödid.

Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palun võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis anna teada, leiame midagi kohapeal.

PILETID: 20 eur,

Piletid saab osta kohapeal sularaha eest või tasudes ettemaksu EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele (märkige osaleja nimi ja ürituse kuupäev),

Palume lamamiskohad broneerida REGISTREERIDES ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 559 30 551, e-mail: lilia@helid.ee

Ootame teid laupäeval 16. oktoobril kl. 20:00, üritus kestab 1,5-2 tundi. Uksed avatul al. 19:30

AADRESS:
Pärnu mnt 69, 1 trepikoda Kesklinnast (T1),  uksekell nr. 20, 3. korrusel Koit tantsustuudio saalis.
Maja ees on trammipeatus, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st tööpäeviti al. 19:00 tasuta
Kaart: https://goo.gl/maps/WBidAtoLG79UMPL49