Ekstaatiline kakaopidu koos Denis Vinogradoviga Viljandis

When:
22. nov. 2018 @ 23:00 – 23. nov. 2018 @ 00:00
2018-11-22T23:00:00+02:00
2018-11-23T00:00:00+02:00
Where:
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Tasuja pst 6
Viljandi
Cost:
20/17

Ekstaatiline kakaopidu Viljandis

22.11 / 19:00 
Eesti Pärimusmuusika Keskus

Oled kutsutud osa saama suurest meelemürgivabast tantsupeost, kus kaaslasteks Guatemala tseremoniaalne kakao, saalitäis rõõmsaid inimesi, hoolikalt valitud ekstaatiline tantsumuusika ning kirsiks tordil meditatiivne rännak tervendavate helide saatel.

~ Mis on tseremoniaalne kakao ja miks peaks üht pidu ilma alkoholita pidama?
Guatemala eksootilise päikese all sirguv imevili kakao on tuhendeid aastaid olnud mayade kultuuri osa ning kandunud laia maailma oma südameid aktiveeriva toime tõttu. Kakao sisaldab suures koguses väärtuslikke toitaineid, turgutades seeläbi meie keha ja vaimu kõrgendatud energiale ja tundlikkusele. Kakaost keedame vürtsidega rikastatud kuuma joogi, mis aitab meie ajul toota ja vabastada erinevaid õnnehormoone. Kakaopidu on ideaalne võimalus tutvuda või taaskohtuda kakao väestava alkeemiaga!

~ Ekstaatilise tantsu teekonnal juhatab meid Denis Vinogradov. Denis on DJ, muusik, gongi meister, ülemhelide laulja ning üks Tervendavate Helide Keskuse loojatest ja juhatajatest.

Ekstaatiline tants on isiklik teekond, mille käigus saad astuda dialoogi oma enese kehaga, avastada end liikumises ja võimalik, et taasavastada eneses nii mõndagi ammu unustatut. Selleks, et saaksid aega ja ruumi kehasse tulla, muusikasse ja tantsu sukelduda, loob Denis koha peal spetsiaalse õhkkonna ja helitausta. Ta saadab meid vaikiva, vaid muusika kaudu kõneleva kaaslasena, kes meie kulgemist hoole ja armastusega jälgib.
Saad end tühjaks tantsida ja taas täis laadida kahetunnise muusikavoo ajal, mille iga noot on hoolikalt valitud ning tervikusse sobitatud – luues teekonnaks raja, mis koosneb erinevatest muusikalistest hetkedest, rütmidest, meloodiatest ja meeleoludest. Ekstaatilisse ruumi viib sind valik erinevatest tantsustiilidest ja kosmilisest eklektikast kantud muusikapalu. Muusika on nagu lõputu jõgi, mis kannab sind ees ootava ookeani poole.

~.~.~.~.~.~.~.~.~

Meditatiivne helirännak on õhtu viimane osa. See on rahulik aeg sisevaatluseks ning terve kogemuse talletamiseks. See on aeg, et kuulata ennast ja sukelduda helide maailma. Kaasa teevad gongid, helikausid, inglikellad, šamaanitrumm, sahistid ja inimhääl.
Helirännak kestab 1 tund ning mugavaks lamamiseks võta kaasa oma matt ja pleed.

~.~.~.~.~.~.~.~.~

Seega:

> MIS: Ekstaatiline kakaopidu helirännakuga
> KUS: Viljandi Pärimusmuusika Aida väike saal (Tasuja puiestee 6)
> MILLAL: 22. november 2018. Kogunemine alates 18.30, üritus ise 19.00-23.00.
> OSALUSTASU: 20€ tavapilet // 17€ tudengi sooduspilet (pileti saab soetada koha peal täpses sularahas)
~.~.~.~.~.~.~.~.~

Südamliku kohtumiseni armsad inimesed Viljandist ja kaugemalt!

FB:https://www.facebook.com/events/180386186185793/