Ekstaatiline Kakaopidu Haapsalus

When:
15. sept. 2018 @ 19:00 – 23:00
2018-09-15T19:00:00+03:00
2018-09-15T23:00:00+03:00
Where:
Haapsalu VanaKino
Suur-Lossi 14
90503 Haapsalu
Cost:
20

Ekstaatiline Kakaopidu Haapsalus

Esmakordselt Haapsalus.

Oled kutsutud osa saama suurest meelemürgivabast tantsupeost, kus kombineerime Guatemala kakao, ainult ekstaatilise tantsumuusika ning lõdvestavad ja tervendavad gongihelid.
See on terviklik rännak, mille eesmärgiks on avaneda, vabaneda ning lõdvestuda. Loome õhtu jooksul helge enesetunde, mis kannab läbi elu.

.Õhtut alustame Guatemalast pärit tseremoniaalse kakao joomisega. Kakao on iidne mayade superjook, mis suurel hulgal väärtuslikke toitaineid sisaldab. Kakao toidab meie keha ja vaimu, aktiveerides otseselt südame piirkonda. Kakao aitab ajul toota ja vabastada erinevaid hea-olu hormoone, mis loovad õnneliku ja üleva energia.
Keedame kuuma vürtsidega rikastatud kakaojoogi ning naudime üheskoos seda jumalikku jooki.

.Seejärel tantsime ning liigume 2 tundi hoolikalt valitud ekstaatilises muusikas. Sellel teekonnal juhib meid Denis Vinogradov. Denis on DJ, muusik, gongi meister, ülemhelide laulja ning üks Tervendavate Helide Keskuse loojatest ja juhatajatest.

Ekstaatiline tants on isiklik teekond, mille käigus saad astuda dialoogi oma enese kehaga, avastada end liikumises ja võimalik, et taasavastada eneses nii mõndagi ammu unustatut. Selleks, et saaksid aega ja ruumi kehasse tulla, muusikasse ja tantsu sukelduda, loob Denis koha peal spetsiaalse õhkkonna ja helitausta. Ta saadab meid vaikiva, vaid muusika kaudu kõneleva kaaslasena, kes meie kulgemist hoole ja armastusega jälgib.
Saad end tühjaks tantsida ja taas täis laadida kahetunnise muusikavoo ajal, mille iga noot on hoolikalt valitud ning tervikusse sobitatud – luues teekonnaks raja, mis koosneb erinevatest muusikalistest hetkedest, rütmidest, meloodiatest ja meeleoludest. Ekstaatilisse ruumi viib sind valik erinevatest tantsustiilidest ja kosmilisest eklektikast kantud muusikapalu. Muusika on nagu lõputu jõgi, mis kannab sind ees ootava ookeani poole.

.Olles end igati läbi raputanud ja juba suure rõõmuga täitnud ootab meid ees 1 tunnine gongimeditatsioon.
Gongimeistrid Denis Vinogradov ja Simo Santeri Virtanen kutsuvad meid lamama, et lasta iidsetel gongihelidel meie energiaid peentasandil puhastada ning laadida. See on aeg täielikuks lõõgastumiseks ning terve kogemuse talletamiseks.
Gongilõõgastuseks võta palun kaasa matt ning pleed, mida mugavaks lamamiseks kasutada saad.

Seega, hea inimene, oled südamest kutsutud:

MIS: Ekstaatiline kakaopidu gondimeditatsiooniga
KUS: Haapsalu VanaKino // Suur-Lossi 14, Haapsalu
MILLAL: 15.september kell 19.00
OSALUSTASU: 20€ koha peal sularahas

VanaKino saal on suur ning meid mahub sinna palju, seega kutsu ka julgelt oma sõbrad, et luua üheskoos üks unustamatult kaunis kogemus!

Kohtumiseni tantsurõõmus, kakaosõõmus ning gongimõnus!

Fb: https://www.facebook.com/events/2116434552017249/