Calendar

okt.
9
P
Täiskuu kontsert – Naisenergia Vägi
okt. 9 @ 18:00 – 20:00
🌜 TÄISKUU GONGIÕHTU – NAISENERGIA VÄGI 🌛
P 9. oktoobril  kl. 18:00 / Pärnu mnt 69
🌕 Iga täiskuu ajal oled oodatud meie stuudiosse erilisele kontserdile, mis on pühendatud naisenergiatele ja nende tasakaalustamisele.
Igas inimeses on olemas nii nais- kui ka meesenergiad ning harmoonilises isiksuses on tema ainuomane energiakombinatsioon tüünes tasakaalus. Erinevate elutoimingute sujumiseks vajame igapäevaselt kord nais-, kord meesenergiat ja seega on energiatasakaalude säilitamine vajalik juba igaühe parema elukvaliteed
i seisukohalt.
🌕 Täiskuu aega on läbi aegade ja kultuuride peetud eriliselt heaks ajaks just nimelt naisjõu taaslaadimiseks ning harmoniseerimiseks. Tasakaalus energiad hakkavad kiirelt kajastuma ka argielus. Lisaks isiklikule naisväele on täiskuurituaalidel ka küllust ja heaolu suurendav toime.
🔔 Suurendame kuu väge, kasutades kuu-sagedusele häälestatud gongi ning sellega harmooniliselt kõlavaid Tiibeti helikausse, pühendumuslikku laulmist ja muid instrumente.
JUHATAVAD:
LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV – muusikud, multiinstrumentalistid, heliterapeudid, Tervendavate helide keskuse loojad ja juhid ning Jonathan Goldmani rahvusvahelise helitervendajate assotsiatsiooni liikmed.
Iga helis viibimise kogemus on ainulaadne, igakord on see uus retk sisekosmosesse. Retk, mille ajal muutub kõik võimalikuks ning ajavool kaotab oma tähtsuse…See on praktika, milleks on võimeline iga inimene. Teil ei ole vaja “osata” mediteerida, tuleb lihtsalt heita pikali ja lasta endal viibida Helis ilma eelarvamuste ja hinnanguteta, olles valmis võtma vastu seda kogemust, mis võib saabuda.
NB! Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palun võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis leiame midagi kohapeal.
REGISTREERU ONLINE:
http://helid.ee/index.php/reg-3/
📞 559 30 551, 5628 5229
📭 info@helid.ee
PILETID:
25 eur.

Tasuda saab kohapeal sularahas või ettemaks EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele
osalejate arv on piiratud. Palume eelneval registreerida.

🏛 AADRESS:
Pärnu mnt 69, 1 trepikoda Kesklinnast T1, uksekell 20, 3. korrusel Koit tantsustuudio saalis.
Maja ees on trammipeatus, ümbruses on Kesklinna parkimistsoon, st pühapäeval tasuta
NB! Üritus kestab 1,5-2 tundi, usked avatud 30 min enne üritust
INFO:
📞 559 30 551, 5628 5229
📭 info@helid.ee
www.helid.ee

 


okt.
20
N
Tallinnas! Helide tempel Nuanniga
okt. 20 @ 19:00 – 21:00

⋘ ⋄ HELIDE TEMPLE NUANNIGA ⋄⋙
N 20. oktoobril / 19:00 / Tallinna Jaani kirik

Vaimulike laulude ilu ja võlu koos heliteraapiliste pillidega.
Kutsume Sind müstiliste helide kontserdile, kus kõlavad arhhailised gongid, helikausid, etnilised flöödid ja Nuanni ingelik hääl.

20. oktoobril muutub Jaani kiriku ruum helitempliks. Meie külaline on Anna Dotsenko, kellel on ingelik koloratuursopran. Ta esitab iidseid vaimseid laule, mis tervendavad ja teevad hingele pai, müstiliste gongide saatel.
Gongide ja hellikausside elusad helid aitavad käivitada sisemise enesetervendusprotsessi, heliharmooniad loovad ja süvendavad emotsionaalset tasakaalu ja heaolu. Erksad visuaalsed pildid tulevad otse alateadvusest.

💜 NUANN (ANNA DOTSENKO) – Külalisena astub sel kontserdil üles ingelliku häälega Nuann, kes on belkanto (it. k „bel canto” ehk „ilus laul”) virtuoos. Selle muusikastiili ja laulmisviisi eripäraks on ülimalt meloodiline laulvus, kergus ja väljenduslikkus. Nuann elab praegu Lapimaal, kus tegeleb muusika salvestmise ja Saami laulude uurimisega.
Ta esitab müstiliste gongide saatel iidseid vaimulikke laule, mis tervendavad ja teevad hingele pai.

💜 LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV – Tervendavate helide keskuse rajajad, muusikud-multiinstrumentalistid, heliterpeudid. Gongid, tiibeti ja kristallhelikausid, etnilised flöödid.

⬇⬇⬇
PILETID :https://fienta.com/et/helide-tempel-nuanniga-46750
25.- / Eelmüük
Pangaarvele EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ , märkida osaleja nimi ja kontserdi kuupäev
15.- õpilastele ja pensionäridele
30.- / Kontserdi päeval kohapeal sularaha eest.

või tel. 559 30 551, e-mail: info@helid.ee
Üritus kestab 1,5 tundi. Uksed avatud al. 18:30

⛪ AADRESS:
Tallinna Jaani kirik, Vabaduse väljak 1