Calendar

mai
23
N
EKSTAATILINE NELJAPÄEV
mai 23 @ 19:00 – 22:00
EKSTAATILINE NELJAPÄEV
koos Deniss Vinogradoviga.
23.05 / 06.06 / 13.06 / 20.06
 
Piirideta tantsurännak hubases atmosfääris.
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
Meie Helide SPA alustab iganädalaste tantsuüritustega: “Ekstaatiline Tants koos Deniss Vinogradoviga.” Kutsume Sind lõõgastuma, puhkama ja lõdvestuma, täituma energiast ning positiivsusest vabas ja sundimatus õhkkonnas.
 
Tants on liikumine, vabadus ja dialoog iseendaga. Tantsides saad väljendada oma tundeid, meeleolu, tűhjaks laadida oma pea ja vabastada oma keha pingetest, negatiivsetest emotsioonidest ning kasututest mõtetest.
 
Lase lahti mõtetest ja andu voole ja liikumisele! Tahad tantsi avatud või suletud silmadega. Ole iseendaga, ole liikumine, ole muusika!
 
Spetsiaalselt just sinu jaoks kõlab kaks tundi erinevat eklektilist tantsumuusikat. Muusika võib olla nagu ojavool – ettearvamatu ja erinev. Pärast aktiivset liikumist järgneb väike lõõgastav puhkus gongide ja tiibeti kausside helides.
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
OSAVÕTUTASU:
– 10 eur
Tasuda saab kohapeal sularahas
 
REGISTREERU ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 56 28 52 29, e-mail: info@helid.ee
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
AADRESS:
Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali).
Kaart: https://goo.gl/maps/v96LR9qcqpN2
 
NB! Üritus kestab 3 tundi, kaasa võtke lamamisalus ja tekk või magamiskott.
 
INFO: http://www.helid.ee
tel 56 28 52 29, e-mail: info@helid.ee
mai
24
R
 GONGIDE ÖÖ
mai 24 @ 22:00 – mai 25 @ 08:00
 GONGIDE ÖÖ
24. mail kl. 22:00 / Uus 19Veeda öö tervendavates teetalainetes! See on tõeline rännak sisekosmosesse planetaarsete gongide saatel!

 

GONGIDE ÖÖ on võimas helipraktika, et puhastada oma alateadvus destruktiivsetest programmidest ja mustritest. Gongihelid juhivad meie aju teetasagedustele, kus tekib side oma alateadvusega. Teetlainete sisund vastab sügava une faasile, mida me kogeme tavaliselt igal öösel. Sellel ajal toimuvad meie organismis taastumisprotsessid, keha hakkab iseennast parandama ja tervendama. Gongihelid aitavad neid protsesse kiirendada ja võimendada. Õpetajate õpetaja tuntud mailmakuulus gogni mesiter Don Conreaux räägib gongide ööst et üks gongide öö on võrdne 10 gongi sessioonidega.

_____________________________

GONGITAVAD:

LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV – muusikud, multiinstrumentalistid, heliterapeudid, Tervendavate helide keskuse loojad ja juhid ning Jonathan Goldmani rahvusvahelise helitervendajate assotsiatsiooni liikmed.

Lilia on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemiat muusikateraapia erialal.

______________________________

Alustame gongiööd suplusega helides, kus kõlavad ka teised pillid ning jätkame terve öö vältel kuulama gongide hällilaulu muudetud teadvuse seisundis.

PROGRAMM:

22:00 Gongi suplus – kontsert
00:00 Gongi öö
07:00 Ärkamine

Hommikul alustame uut päeva hingamisest ja likumisest energeetilistest harjutest. Ning pärast teid ootab kerget supisted ja puuvilajd hommikusöögiks.

Riietuge hästi mugavalt. Samuti võtke kaasa lisa tekid, matid ja padjad selle jaoks, et öösel oleks mugav magada (kohapeal on joogamatid, pleedid ja padjad ka olemas).

______________________________

OSAVÕTUTASU:
– 30 eur

Tasuda saab kohapeal sularahas.
REGISTREERU ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 559 30 551, e-mail: info@helid.ee
__________________________

GONG:
Üks vanimaid muusikariistu, mida kasutatakse mõttetegevuse ja taju avardamiseks, vastu võtmaks seda, mis jääb tavaliselt väljaspoole taju piire. India, Hiina ja Lõuna-Aasias peetakse gongi iidsetest aegadest kultuspilliks ja kasutatakse mõtlustes ja hingelistes praktikates.

Gongi hääled aitavad inimese viia kiiresti transsi. See saab võimalikuks tänu sellele, et gong on oma olemuselt idiofoon, luues nn. loodusliku valge müra ühes laia spektriga harmoonilistest ülemhelidest, peenetest, pea kuuldamatutest kõrgsageduslikest helidest, mis saadavad peatooni. Vibreerides vahemikus 4-7 Hz, kutsuvad need helid esile binauraalseid vibratsioone, avades ukse müstilistele kogemustele ja sünkroniseerivad aju poolkerad ning harmoniseerivad mõttetegevuse.

Gongi loodud helilained üksteise voos loovad uusi keerukaid toone, tehes heli nii ruumiliseks ja etteaimamatuks, et inimmõistus ei suuda ennustada seda kõla. Just sellepärast kuulevad inimesed tihti gongimõtluse ajal kelli, trumme, harfi, sarve, kogunisti inimhääli või tervet koori – see on meie otsiv teadvus, mis püüab kuuldavat heli määratleda.

See on seotud meie isikliku heli tajumisega. Gongi kõlades tekivad nn. kombinatoorsed toonid, mis formeeruvad just meie enese kuulmissüsteemis. Just need kombinatoorsed toonid on vastutavad kahetise heli vastuvõtmise eest, olles akustikaspetsialistide meelest täielik fenomen.

Nada jooga filosoofia põhjal omavad need gongi erilised helilained maagilist jõudu, millega saab peatada mõtte liikumise. Tulemusena on kuulaja kui „nullpunktis“ – olekus, mida joogide poolt nimetatakse „õnnistatud eimiskiks“. Ka kundalini joogas peetakse gongi suure au sees – seda peetakse algheli materialiseerunud kehastuseks.

Tuntud Kundalini jooga meister joogi Bhadhan räägib gongi kohta nii: “Meie mõistuse jaoks on gong otsekui ema ja isa, andes talle elu. Oid ei suuda heale gongimängule vastu seista. Gong on ülilihtne. Olles resonantside süsteem. Gongi heli loob ennast ise. Gongil mängija mängib kogu kõiksusega. Gong – see on suurepärane võimendatud resonantsvibratsioon. Justkui hulganisti keeli, sarnane mängimisele miljonil keelel. Gong on pill, mille abil võite luua kosmiliste vibratsioonide kombinatsioone.“
_______________________________

AADRESS:

Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali).

Kaart: https://goo.gl/maps/v96LR9qcqpN2

NB! Soovitame kaasa võta mugava lamamisaluse, et oleks komfortselt magama terve öö.

INFO: http://www.helid.ee
tel 559 30 551, e-mail: info@helid.ee

Ootame teid reedel 24, mail, uksed avatud kl. 21:30, alustame kl. 22:00

mai
27
E
Helimassaaz anti-stess
mai 27 @ 19:00 – 21:00

 

Helimassaaz anti-stess

Aprillis:
E 15/04 kl 19:00
Mais:
L 04/05 kl. 18:00
E 06/05 kl 19:00
E 13/05 kl 19:00
E 20/05 kl 19:00
E 27/05 kl 19:00

Kutsume Sind vibroakustilisele helimassaažile. Helimassaaž on väga effektiivne kroonilise väsimuse, stressi, unetuse, lihas- ja peavalu, luuvigastuste ja paljude teiste tõvede ja traumade puhul. Helimassaaź aitab käivitada sisemisi eneseraviprotsesse, selle abil saab oma tervist märgatavalt turgutada ja esmajärjekorras tekitada emotsionaalset tasakaalu. Lisaks kõigele – võrreldamatu kogemus. Sul on võimalus tunda helivibratsioone oma kehas ja see on kõige ehtsam helimassaaži seanss! Heliseansi võimalikud toimed:

 • Meeleselgus ja -kergus, uuenemise tunne;
 • Sügav lõdvestumine, stressi ja kroonilise väsimuse kadumine;
 • Kaotatud meelerahu taastumine;
 • Hirmude, ärevustunde kadumine;
 • Füsioloogiliste protsesside – vereringe ja hingamise – normaliseerumine;
 • Seedimise ja ajutegevuse korrastus;
 • Spasmide ja erinevate haigustnähtude leevendumine;
 • Energeetilise keha harmoniseerumine;
 • Tervislik ja sügav uni;

See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb. Võta kaasa lamamisalus ja pleed (saalis on mõned tagavara matid-tekid olemas, kui soovid neid kasutada, siis palun anna sellest teada registreerimisel ja tule veidi varem kohale). Riietu mugavalt, et oleks hea ja soe lesida põrandal mattide peal. Soovitav on kaasa võtta ka pudel vett./osalen

————————–————————–————————–—-

JUHATAB:

LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV

 • Muusikud-multiinstrumentalistid, ülemhelide lauljad.
 • Heliterapeudid, gongimeistrid, helimassaaźi spetsialistid. Rahvusvahelise Jonathan Goldmani heliteraapia assotsiatsiooni liige.
 • Tervendavate Helide keskuse loojad,  kontsertide ja seminaride korraldaja

OSAVÕTUTASU: 15 eur, sõpradega registreerides 12 eur igale inimesele Tasuda saab kohapeal sularahas või pangaarvele HELIVÄGI OÜ
EE202200001104538930

REGISTREERU ONLINE  http://helid.ee/index.php/reg-3/

või tel. 559 30 551, e-mail: info@helid.ee

 • Helimassaaź
  Aprillis:
  E 15/04 kl 19:00
  Mais:
  L 04/05 kl. 18:00
  E 06/05 kl 19:00
  E 13/05 kl 19:00
  E 20/05 kl 19:00
  E 27/05 kl 19:00

————————–————————–————————–—-

AADRES: Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali). NB! Üritus kestab 1,5-2 tundi, kaasa võtke lamamisalus ja tekk või magamiskott.

INFO: http://www.prosvet.eu/est/helimassaaz/ tel 559 30 551, e-mail: info@helid.ee  

 

mai
30
N
PÄRNUS! Arvo Pärt. Sakraalne minimalism
mai 30 @ 19:00 – 21:00

PILETID ON VÄLJA MÜÜDUD!

ARVO PÄRT. SAKRAALNE MINIMALISM
30.05 / Pärnu kontserdimaja kammersaalis

Meditatiivne kontsert, kus kõlavad Arvo Pärdi teosed ja heliteraapilised GONGID.

Kontserdil kõlab maailmakuulsa eesti helilooja Arvo Pärdi looming ebatavalises esituses – klaver, viiul ja arhailine muusikariist gong. Kus kammermuusika tutvub heliteraapiaga.

Juba ennemuistsetest aegadest on muusikat ikka kasutatud ülevate hingetundmuste saavutamiseks, igavikulisuseni jõudmiseks, ülendades inimteadvust ja äratades temas jumalikke tundeid. Arvo Pärti peetakse uuema aja hingelise muusika loojate sekka kuuluvaks. Sakraalsete pilliidega võimendatud Arvo Pärdi looming on eriti sügava mõjuga.

Arvo Pärdi muusikastiili nimetatakse tihti „uueks lihtsuseks“, samuti „sakraalseks minimalismiks“ või ka „uueks õnnistusmuusikaks“.Autor ise määratleb end metamorfoosselt: „Nagu tintinnabuli“ („väikesed kellukesed“, sõnasõnalises tõlkes. Peetakse silmas väikesi kirikukelli, omapäraste „lisahelidega“.

„Iga fraas on omaette hingamine. Tema sisemine valu ja selle valu äravõtmine on omavahel seotud ja moodustavad hingamise. Pausides tuleb õppida kuulama vaikust, osata tunnetada iga heli tekitatud vibratsioone, tema kestvust ja üleminekut järgmisele helile, selle sammu kaalu. Kiirustada ei tohi, tuleb hinnata iga sammu punktist punkti noodipaberil. Samm edasi tuleb teha alles siis, kui oled läbi oma „puhastustule“ lasknud kõikvõimalikud nootide variandid. Alles kõik kannatused läbinud heli saab olla täiuslik.“ Arvo Pärt

Kõlavad järgmised Arvo Pärdi teosed:

Fratres
Für Alina
Spiegel im Spiegel
Variationen zur Gesundung von Arinuschka
Ukuaru valss
Passacaglia

____________________________________________________

MÄNGIVAD:

❖ KENNY SALAZAR (Venezuela) – klaver
❖ LEENA LAAS – Viiul
❖ LILIA MÄRTMAA ja DENISS VINOGRANOV – gongid, akustilised effektid / muusikud-multiinstrumentalistid, Tervendavate helide keskuse asutajad

____________________________________________________
PILETID ON VÄLJA MÜÜDUD!

___________________________________________________

Kontsert kestab 1,5-2 tundi ilma vaheajata,
uksed avatakse kl.18:30

____________________________________________________

AADRESS:
Pärnu kontserdimaja, kammersaal, Aida 4, Pärnu

INFO: tel. 559 30 551
info@helid.ee
www.helid.ee

____________________________________________________

GONG:
Üks vanimaid muusikariistu, mida kasutatakse mõttetegevuse ja taju avardamiseks, vastu võtmaks seda, mis jääb tavaliselt väljaspoole taju piire. India, Hiina ja Lõuna-Aasias peetakse gongi iidsetest aegadest kultuspilliks ja kasutatakse mõtlustes ja hingelistes praktikates.

Gongi hääled aitavad inimese viia kiiresti transsi. See saab võimalikuks tänu sellele, et gong on oma olemuselt idiofoon, luues nn. loodusliku valge müra ühes laia spektriga harmoonilistest ülemhelidest, peenetest, pea kuuldamatutest kõrgsageduslikest helidest, mis saadavad peatooni. Vibreerides vahemikus 4-7 Hz, kutsuvad need helid esile binauraalseid vibratsioone, avades ukse müstilistele kogemustele ja sünkroniseerivad aju poolkerad ning harmoniseerivad mõttetegevuse.

Gongi loodud helilained üksteise voos loovad uusi keerukaid toone, tehes heli nii ruumiliseks ja etteaimamatuks, et inimmõistus ei suuda ennustada seda kõla. Just sellepärast kuulevad inimesed tihti gongimõtluse ajal kelli, trumme, harfi, sarve, kogunisti inimhääli või tervet koori – see on meie otsiv teadvus, mis püüab kuuldavat heli määratleda.

See on seotud meie isikliku heli tajumisega. Gongi kõlades tekivad nn. kombinatoorsed toonid, mis formeeruvad just meie enese kuulmissüsteemis. Just need kombinatoorsed toonid on vastutavad kahetise heli vastuvõtmise eest, olles akustikaspetsialistide meelest täielik fenomen.

Nada jooga filosoofia põhjal omavad need gongi erilised helilained maagilist jõudu, millega saab peatada mõtte liikumise. Tulemusena on kuulaja kui „nullpunktis“ – olekus, mida joogide poolt nimetatakse „õnnistatud eimiskiks“. Ka kundalini joogas peetakse gongi suure au sees – seda peetakse algheli materialiseerunud kehastuseks.

Tuntud Kundalini jooga meister joogi Bhadhan räägib gongi kohta nii: “Meie mõistuse jaoks on gong otsekui ema ja isa, andes talle elu. Oid ei suuda heale gongimängule vastu seista. Gong on ülilihtne. Olles resonantside süsteem. Gongi heli loob ennast ise. Gongil mängija mängib kogu kõiksusega. Gong – see on suurepärane võimendatud resonantsvibratsioon. Justkui hulganisti keeli, sarnane mängimisele miljonil keelel. Gong on pill, mille abil võite luua kosmiliste vibratsioonide kombinatsioone.“

juuni
3
E
Noore kuu loomise kontsert – Küllus
juuni 3 @ 19:00 – 21:00

E 3.  juunil kl. 19:00

Noore kuu loomise kontsert – Küllus

Noore kuu loomine on taassünni ja kasvu sümbol. See on uue kuutsükli algus, uue elu algus. Noore Kuu loomise ajal saab teha taotlusi, soovida soove ja teha erinevaid rituaale, millega saad sa enda ellu kutsuda armastust, edu, küllust.

Meie kontserdi teemaks on KÜLLUS, häälestame selle lainele meditatsioonis. suurendame kuu väge, kasutades kuu-sagedusele häälestatud pille ning sellega harmooniliselt kõlavaid Tiibeti helikausse, pühendumuslikku laulmist ja muid instrumente.

Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.

_______________________________________________

Juhendavad:

 
♫ TIINA KARJATSE- gongimeister, transpersonaalne psühholoog, heliterapeut
♫ LILIA MÄRTMAA – gongimeister, heli- ja muusikaterapeut
 
Kõlavad planetaarsed gongid, etnilised flöödid, keelpillid, tiibeti ja kristallhelikausid, ülemhelilaul 

NB! Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palun võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis anna teada, leiame midagi kohapeal.
_______________________________________________

PILETID:
15- eur
12.- eur / registreerides sõpradega igale inimesele.

Piletid saab osta kohapeal sularaha eest või ettemaksuga EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele

REGISTREERU ONLINE : http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 559 30 551, info@helid.ee/
_______________________________________________

Ootame teid esmaspäeval 3. juunil kl. 19:00

Kontsert kestab 1,5-2 tundi ilma vaheajata, uksed avatakse kl.18:30

AADRESS Tallinna Vanallinnas, Uus 19, NB! tuled jalgväravast hoovi sisse ja lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks, vasakul, viib otse meie saali. Kaart: https://goo.gl/maps/dfSxArXtDWo

INFO: tel. 559 30 551, info@helid.ee

juuni
5
K
Vabastav Tantsu- ja Gongirännak
juuni 5 @ 19:00 – 21:30
 • K 5. juunil kl. 19:00
  17522597_1324254104324647_6268734258730766708_n

Vabastav Tantsu- ja Gongirännak

Tule ja tantsi oma keha kergeks ning hing vabaks!

Tantsurännak on sild keha ja hinge vahel, mis ühtaegu aitab hoida jalad kindlalt maas ning samas laseb hingel minna rändama meeltesügavusse ning müstilistesse maailmadesse.

Tantsurännak avab meile liikumise uued küljed ja võimalused. Kogenud tantsuterapeudi käe all kulgeme läbi spetsiaalselt valitud muusika ning rännak kannab meid mööda rütmilisi, sütitavaid, voolavaid, nukraid, rõõmsaid ja hingeäratavaid radu, mis viivad meid meie kõige olulisemate, salajasemate ning väärtuslikumate tunnete juurde.

Õhtu teises osas ootab meid ees gongimeditatsioon. Liikumisega ergastunud keha ja meeled on pärast tantsu eriti altid helivõnkeid vastu võtma ning süvalõdvestust kogema. Helidemaailma läheme rändama diplomeeritud heliterapeudi käe all ning lisaks müstilistele gongidele täidavad ruumi ka flöötide, Tiibeti helikausside ning paljude teiste traditsiooniliste pillide harmoonilised helid.

TANTSURÄNNAKU MÕJU:

 • tekib suurem usaldus oma keha suhtes;
 • suureneb meie liikuvus ja painduvus, õpime liikuma ilma jõupingutuseta;
 • saavutame suurema kehalise vabaduse ning saame keha kaudu ühendust ka oma tunnetega;
 • hakkame üha sügavamalt tunnetama oma tõelist olemust ning avastame endas ammendamatud sisemised ressursid;
 • paraneb meie emotsionaalne seisund: emotsioonide väljendamine spontaansete liigutustega aitab vabaneda pingetest, ärevusest ja stressist;
 • leiab aset füüsiliste ja psühhoemotsionaalsete plokkide ja pingete vabanemine, mis vabastab kinnijäänud energiad;
 • väljume ajaga kogunenud väsimusest ning vabaneme kurnatusetundest;
 • kogeme, kuidas olema andnud kehale uue vabaduse ja meie ees avanevad uued võimalused;
 • vahel kogeme sügavat uuenemise, puhastumise ja omalaadse ümbersünni tunnet.

GONGIMEDITATSIOONI MÕJUD:

 • kehasse takerdunud pingete ja energiablokkide vabanemine;
 • energiate ergastumine ja elustumine;
 • soovide ja kavatsuste väe tugevnemine ning müstilise abi käivitumine nende elluviimisel.

Tantsu- ja gongirännak sobib igast soost, vanusest ning erineva ettevalmistusega inimestele. Vabastades keha, vabastame me ka meele ja südame!

  • 15179223_571617819690713_6839870561256752087_n

 

Juhendajad:

 •  OLGA SIMAŚKO – tantsu- ja liikumisterapeut, fitnessitreener, tervisliku toitumise konsultant.
 • LILIA MÄRTMAA- Tervendavate helide keskuse kaaslooja, heli- ja muusikaterapeut, gongimeister, muusik, Rahvusvahelise heliteraapia assotsiatsiooni ja Eesti muusikateraapia ühingu liige.

OSAVÕTUTASU: 15 €

Tasuda saab kohapeal sularahas või EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele

2M1A0996-EditREGISTREERU ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/

või tel. 559 30 551, e-mail: lilia@helid.ee

Ootame teid:
K 5. juunil kl. 19:00

INFO: http://helid.ee/index.php/event/vabastav-tantsu-ja-gongirannak/

AADRES: Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali).

NB! Üritus kestab  ca 2 – 2,5 tundi, kaasa võtke lamamisalus ja tekk või magamiskott (saalis on ka mõned tagavara matid-tekid olemas), riided mugavad, mis ei takista liikumist, paljajalu või tantsusussid, mis ei libise.

 osalen

Registreerimine
Kirjuta, kui soovid midagi küsida või teatada.
juuni
6
N
EKSTAATILINE NELJAPÄEV
juuni 6 @ 19:00 – 22:00
EKSTAATILINE NELJAPÄEV
koos Deniss Vinogradoviga.
23.05 / 06.06 / 13.06 / 20.06
 
Piirideta tantsurännak hubases atmosfääris.
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
Meie Helide SPA alustab iganädalaste tantsuüritustega: “Ekstaatiline Tants koos Deniss Vinogradoviga.” Kutsume Sind lõõgastuma, puhkama ja lõdvestuma, täituma energiast ning positiivsusest vabas ja sundimatus õhkkonnas.
 
Tants on liikumine, vabadus ja dialoog iseendaga. Tantsides saad väljendada oma tundeid, meeleolu, tűhjaks laadida oma pea ja vabastada oma keha pingetest, negatiivsetest emotsioonidest ning kasututest mõtetest.
 
Lase lahti mõtetest ja andu voole ja liikumisele! Tahad tantsi avatud või suletud silmadega. Ole iseendaga, ole liikumine, ole muusika!
 
Spetsiaalselt just sinu jaoks kõlab kaks tundi erinevat eklektilist tantsumuusikat. Muusika võib olla nagu ojavool – ettearvamatu ja erinev. Pärast aktiivset liikumist järgneb väike lõõgastav puhkus gongide ja tiibeti kausside helides.
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
OSAVÕTUTASU:
– 10 eur
Tasuda saab kohapeal sularahas
 
REGISTREERU ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 56 28 52 29, e-mail: info@helid.ee
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
AADRESS:
Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali).
Kaart: https://goo.gl/maps/v96LR9qcqpN2
 
NB! Üritus kestab 3 tundi, kaasa võtke lamamisalus ja tekk või magamiskott.
 
INFO: http://www.helid.ee
tel 56 28 52 29, e-mail: info@helid.ee
juuni
13
N
EKSTAATILINE NELJAPÄEV
juuni 13 @ 19:00 – 22:00
EKSTAATILINE NELJAPÄEV
koos Deniss Vinogradoviga.
23.05 / 06.06 / 13.06 / 20.06
 
Piirideta tantsurännak hubases atmosfääris.
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
Meie Helide SPA alustab iganädalaste tantsuüritustega: “Ekstaatiline Tants koos Deniss Vinogradoviga.” Kutsume Sind lõõgastuma, puhkama ja lõdvestuma, täituma energiast ning positiivsusest vabas ja sundimatus õhkkonnas.
 
Tants on liikumine, vabadus ja dialoog iseendaga. Tantsides saad väljendada oma tundeid, meeleolu, tűhjaks laadida oma pea ja vabastada oma keha pingetest, negatiivsetest emotsioonidest ning kasututest mõtetest.
 
Lase lahti mõtetest ja andu voole ja liikumisele! Tahad tantsi avatud või suletud silmadega. Ole iseendaga, ole liikumine, ole muusika!
 
Spetsiaalselt just sinu jaoks kõlab kaks tundi erinevat eklektilist tantsumuusikat. Muusika võib olla nagu ojavool – ettearvamatu ja erinev. Pärast aktiivset liikumist järgneb väike lõõgastav puhkus gongide ja tiibeti kausside helides.
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
OSAVÕTUTASU:
– 10 eur
Tasuda saab kohapeal sularahas
 
REGISTREERU ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 56 28 52 29, e-mail: info@helid.ee
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
AADRESS:
Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali).
Kaart: https://goo.gl/maps/v96LR9qcqpN2
 
NB! Üritus kestab 3 tundi, kaasa võtke lamamisalus ja tekk või magamiskott.
 
INFO: http://www.helid.ee
tel 56 28 52 29, e-mail: info@helid.ee
juuni
20
N
EKSTAATILINE NELJAPÄEV
juuni 20 @ 19:00 – 22:00
EKSTAATILINE NELJAPÄEV
koos Deniss Vinogradoviga.
23.05 / 06.06 / 13.06 / 20.06
 
Piirideta tantsurännak hubases atmosfääris.
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
Meie Helide SPA alustab iganädalaste tantsuüritustega: “Ekstaatiline Tants koos Deniss Vinogradoviga.” Kutsume Sind lõõgastuma, puhkama ja lõdvestuma, täituma energiast ning positiivsusest vabas ja sundimatus õhkkonnas.
 
Tants on liikumine, vabadus ja dialoog iseendaga. Tantsides saad väljendada oma tundeid, meeleolu, tűhjaks laadida oma pea ja vabastada oma keha pingetest, negatiivsetest emotsioonidest ning kasututest mõtetest.
 
Lase lahti mõtetest ja andu voole ja liikumisele! Tahad tantsi avatud või suletud silmadega. Ole iseendaga, ole liikumine, ole muusika!
 
Spetsiaalselt just sinu jaoks kõlab kaks tundi erinevat eklektilist tantsumuusikat. Muusika võib olla nagu ojavool – ettearvamatu ja erinev. Pärast aktiivset liikumist järgneb väike lõõgastav puhkus gongide ja tiibeti kausside helides.
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
OSAVÕTUTASU:
– 10 eur
Tasuda saab kohapeal sularahas
 
REGISTREERU ONLINE http://helid.ee/index.php/reg-3/
või tel. 56 28 52 29, e-mail: info@helid.ee
 
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
 
AADRESS:
Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali).
Kaart: https://goo.gl/maps/v96LR9qcqpN2
 
NB! Üritus kestab 3 tundi, kaasa võtke lamamisalus ja tekk või magamiskott.
 
INFO: http://www.helid.ee
tel 56 28 52 29, e-mail: info@helid.ee